2021.02.06 23:43

„Barcelona“ nepaliko šansų dviejų lietuvių atstovaujamai Bilbao komandai

LRT.lt2021.02.06 23:43

Devintąją pergalę iš eilės Ispanijos krepšinio pirmenybėse šventė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (18-3) komanda.

Eurolygoje šią savaitę suklupę katalonai išvykoje 90:73 (25:23, 20:16, 30:12, 15:22) nepaliko šansų dviejų lietuvių atstovaujamai Bilbao „RETAbet“ (4-18), kuri niekaip neišsikapsto iš nesėkmių liūno.

Lygos autsaiderė Bilbao ekipa iki ilgosios pertraukos dar priešinosi „Barcelona“ komandai – 39:45. Visgi katalonai spurtavo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:12 ir įgijo triuškinančią persvarą.

„RETAbet“ garbę ginantis Arnoldas Kulboka per 19 minučių į „Barcelona“ krepšį įmetė 9 taškus (0/1 dvitaškis, 3/7 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą bei surinko 3 naudingumo balus.

Kitas baskų lietuvis – Regimantas Miniotas – žaidė 21 minutę, įmetė 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo metimą.

„Barcelona“ gretose rezultatyviausiai pasirodė Brandonas Daviesas – 14 taškų.

„RETAbet“: Ondrejus Balvinas 14 (6/8 dvit.), Jaroslawas Zyskowskis 13, Goranas Huskičius 10.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 14 (6/7 dvit.), Nikola Mirotičius 12, Adamas Hanga 11, Kyle'as Kuricas 10.