Sportas

2021.02.06 10:27

Chaosas „Bayern“ stovykloje: naktį suplanuotas skrydis buvo atšauktas, žaidėjams teko miegoti lėktuve

LRT.lt2021.02.06 10:27

Penktadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pergalę iškovojusi Miuncheno „Bayern“ šį rytą jau turėjo pasiekti Dohą, kur vyksta FIFA pasaulio klubų taurės turnyras. Visgi Berlyne paskutines rungtynes žaidusiam „Bayern“ klubui dar šiandien teko grįžti į Miuncheną.

Penktadienį „Bayern“ Berlyne kovėsi su „Hertha“. Pirmadienį Dohoje bavarų laukia pasaulio klubų taurės pusfinalio mačas, todėl norėdami sutaupyti laiko, bavarai nusprendė iškart po rungtynių Vokietijos sostinėje skristi į Artimuosius Rytus.

Visgi „Bayern“ klubui, valdžios institucijų sprendimu, nebuvo leista skristi iš Berlyno į Dohą. Dėl šios priežasties „Bayern“ teko šį rytą grįžti atgal į Miuncheną ir ten laukti savo skrydžio į Kataro sostinę. Be to, klubo nariams, įskaitant ir žaidėjams, naktį teko praleisti lėktuve.

„Bayern“ lėktuvas iš Miuncheno galiausiai pakilo 9:15 val. vietos laiku. Visgi šie nesklandumai Vokietijos ir Europos čempionams kainavo apie 9 valandas.

Dėl situacijos pyktį liejo „Bayern“ pirmininkas Karlas-Heinze Rummenigge: „Jaučiamės visiškai apgauti už tai atsakingų valdžios institucijų Brandenburge. Šie žmonės nesupranta, kokią žalą padarė mūsų komandai.“

„Bayern“ FIFA pasaulio klubų taurės pusfinalį žais pirmadienį 20 val. Jų laukia akistata su Kairo „Al Ahly“. Kitas pusfinalis, kuriame susitinka San Paulo „Palmeiras“ ir Monterėjaus „Tigres“, įvyks sekmadienį tuo pačiu laiku. Pusfinalius, kovą dėl 3 vietos ir finalą tiesiogiai transliuos LRT PLIUS ir portalas LRT.lt.