2021.02.06 00:16

Pratęsimo pareikalavusioje vokiškoje dramoje „Bayern“ palaužė ALBA

LRT.lt2021.02.06 00:16

Dviejų Vokietijos komandų akistatoje Miuncheno „Bayern“ (15–9) tik po pratęsimo 101:95 (10:26, 23:17, 25:23, 29:21) palaužė Berlyno ALBA (8–16) ekipą.

Permainingose rungtynėse ilgą laiką pirmavo ALBA, tačiau spurtais žaidusi „Bayern“ neleido Berlyno ekipai pabėgti pernelyg toli.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 22 sekundėms ALBA dar pirmavo 5 taškais, tačiau tuomet įspūdingą sugrįžimą surengė „Bayern“ – Miuncheno klubas smeigė 2 tritaškius iš eilės, Marcuas Erikssonas prametė vieną iš dviejų ALBA baudos metimų ir abi ekipos keliavo į pratęsimą.

Pratęsime į priekį vėl išsiveržė ALBA, bet „Bayern“ krepšininkai ir vėl rado antrąjį kėpavimą – per paskutinę pratęsimo minutę pelnė 7 taškus iš eilės ir pasiekė sunkiai iškovotą pergalę.

„Bayern“ ekipoje net 4 žaidėjai peržengė 20 taškų ribą.

Rezultatyviausiai iš jų sužaidė Jalenas Reynolds`as, kuris pelnė 24 (10/15 dvit., 4/4 baud. met.) taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

ALBA gretose blizgėjo 21 tašką pelnęs Simone`as Fontecchio ir 20 taškų pelnęs Benas Lammers`as.

Tai buvo trečiasis iš eilės ALBA pralaimėjimas ir trečioji paeiliui pasiekta „Bayern“ pergalė.

„Bayern“: J. Reynolds`as (10/15 dvit.) 24, W. Baldwinas (7 rez. perd.) 21, V. Lučičius ir P. Zipseris po 20, D. J. Seeley 10.

ALBA: S. Fontecchio (5 atk. kam.) 21, B. Lammersas 20, M. Lo 16, M. Erikssonas ir L. Olinde po 11.