Sportas

2021.02.05 09:53

„Kings“ lyderis planą surengti „Visų žvaigždžių“ rungtynes pavadino „kvailyste“

LRT.lt2021.02.05 09:53

Sakramento „Kings“ žvaigždė De`Aaronas Foxas „kvailyste“ pavadino NBA planą surengti „Visų žvaigždžių“ rungtynes, kai pasaulyje siaučia koronaviruso pandemija.

Kol kas nėra aišku, ar tikrai šios rungtynės vyks, tačiau balsavimas dėl „Visų žvaigždžių“ dalyvių jau prasidėjo. Tiesa, neatmetama galimybė, kad žaidėjais bus tiesiog išrinkti, suskirstyti į komandas, bet paties renginio nebus.

Jis galėtų vykti kovo 7 dieną Atlantoje.

„Jeigu mes reguliariajame sezone turime dėvėti kaukes ir kitaip saugotis, kokia prasmė žaisti „visų žvaigždžių“ rungtynes, – po vieno mačų klausė D. Foxas. Žinoma, pinigai valdo pasaulį, tad taip jau yra.“

Paklaustas, ar žaistų rungtynėse, jeigu jos vis dėlto būtų organizuojamas, D. Foxas atsakė teigiamai.

„Taip, nes kitaip gaučiau baudą. Jeigu tu esi išrinktas į jas, nesi traumuotas, tačiau nusprendi nežaisti, gauni nemažą baudą, tad žaisčiau“, – kalbėjo D. Foxas.

Į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes antrą sezoną iš eilės rimtai pretenduoja patekti ir Indianos „Pacers“ lietuvis Domantas Sabonis.

Ketvirtą sezoną NBA rungtyniaujantis 23 metų D. Foxas renka po 22,3 taško ir 6,6 rezultatyvaus perdavimo, o šie skaičiai jam leidžia tikėtis kvietimo į „Visų žvaigždžių“ mačą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.