Sportas

2021.02.04 16:53

Atodūsis Melburne – „Australian Open“ vadovas patikino, kad renginys įvyks

LRT.lt2021.02.04 16:53

Grėsmės, kad šiais metais neįvyks „Australian Open“ – nėra. Po to, kai trečiadienį šimtams tenisininkų Melburne teko priverstinai izoliuotis, visas abejones išsklaidė turnyro vadovas Craigas Tiley.

Teniso bendruomenę išgąsdino žinia, kad 507 turnyro dalyviai, įskaitant tenisininkus ir jų trenerius, buvo pasiųsti į izoliaciją. Tokių saugumo priemonių turnyro organizatoriai buvo priversti imtis po to, kai koronavirusu užsikrėtė 26-erių metų apsaugos darbuotojas, dirbęs viešbutyje, kuriame buvo apsistoję dalyviai.

Visą savaitę Melburne vyko pasirengiamieji turnyrai, todėl buvo atšauktos ir jų kovas, įskaitant Ričardo Berankio. Nepaisant to, „Australian Open“ vadovas C. Tiley ramina teniso bendruomenę.

„Tikimybė, kad dėl šio incidento turėsime problemų yra labai maža. Tikimės, kad visų dalyvių testai bus neigiami. Esame visiškai ramūs dėl to, kad „Australian Open“ įvyks“, – teigė C. Tiley.

Visi turnyrai, kurie vyko šią savaitę, bus atnaujinti penktadienį. Anot C. Tiley, „Australian Open“ prasidės numatytu laiku, pirmadienį. R. Berankis savo pirmąjį varžovą prestižiniame turnyre taip pat sužinos penktadienį.

Savo ruožtu „Murray River Open“ turnyre R. Berankis su Jiri Vesely žais naktį iš ketvirtadienio į penktadienį (apie 3 val. nakties).