2021.01.30 19:30

Dambrauskas ir toliau žengia be pralaimėjimų – „Ludogorec“ įveikė Ukrainos taurės nugalėtojus

LRT.lt2021.01.30 19:30

Valdo Dambrausko vadovaujama Razgrado „Ludogorec“ ekipa sužaidė jau trečiąsias pasiruošimo ciklo rungtynes Turkijoje ir 2:1 įveikė Kijevo „Dinamo“ klubą.

Ukrainos ekipa pirmoji išsiveržė į priekį, kai 23 minutę įvartį į savo vartus įsimušė „Ludogorec“ ekipa. 39 minutę Razgrado komanda išlygino rezultatą, o 56 minutę po Josue Sa įvarčio išsiveržė į priekį.

Tai buvo jau antroji „Ludogorec“ ekipos pergalė kontrolinių rungtynių ciklo metu Turkijoje. Pirmose rungtynėse 2:1 buvo įveiktas „TSC Bačka Topola“ klubas, o antrose rezultatu 2:2 Razgrado ekipa taikiai išsiskyrė su Ukrainos čempionais Donecko „Šachtar“ ekipa.