2021.01.30 18:54

Bundeslygos favoritai prapliupo įvarčiais ir pasiekė lengvas pergales

kiti rezultatai, papildyta 23.10 val.
LRT.lt2021.01.30 18:54

Vokietijos Bundeslygos 19–ojo rato runtynėse pergales pasiekė visi trys aukščiausias turnyrinės lentelės vietas užimantys klubai: Miuncheno „Bayern“, Dortmundo „Borussia“ ir Frankfurto „Eintracht“.

Lygos favoritai Miuncheno „Bayern“ 4:1 sutriuškino „Hoffenheim“ klubą ir atsikeršijo už tokį pat pralaimėjimą šiai ekipai sezono pradžioje.

Keturis įvarčius į varžovų vartus pasiuntė keturi skirtingi „Bayern“ futbolininkai: Jerome Boatengas 32 minutę, Thomas Mulleris 43 minutę, Robertas Lewandowski 57 minutę, Kingsley Comanas 64 minutę.

Vienintelį įvartį „Hoffenheim“ gretose 44 minutę pelnė Andrejus Kramaričius.

Dortmundo „Borussia“ 3:1 lengvai susitvarkė su „Augsburg“ komanda.

Pirmieji į priekį rungtynėse išsiveržė „Augsburg“ ekipa po 10 minutę Andre Hahno pelnyto įvarčio.

Dortmundo ekipa galėjo išlyginti rezultatą 21 minutę, bet 11 metrų baudinio nerealizavo Erlingas Haalandas. Tiesa, „Borussia“ fanams įvarčio ilgai laukti nereikėjo ir jau 26 minutę jį galva įmušė Thomas Delaney.

63 minutę Dortmundo komandą į priekį išvedė Jadonas Sanchosas, o 75 minutę duobę sau galutinai išsikasė pati „Augsburg“ ekipa, kai įvartį į savo vartus pasiuntė Felizas Uduokhai.

Frankfurto „Eintracht“ taip pat pasiekė nesunkią pergalę ir rezultatu 3:1 įveikė Berlyno „Hertha“.

Visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti antroje susitikimo pusėje, o du iš jų „Eintracht“ komandai pelnė Andre Silva.