2021.01.30 07:37

Sabonis surinko dvigubą dublį, bet „Hornets“ atsirevanšavo prieš „Pacers“

LRT.lt2021.01.30 07:37

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (11–8) klubas NBA pirmenybėse išvykoje 105:108 (28:32, 32:32, 20:25, 25:19) nusileido Šarlotės „Hornets“ (8–11) ekipai.

Lygių ir permainingų rungtynių baigtis sprendėsi ketvirtajame kėlinyje – nepaisant to, kad paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Hornets“ pirmavo 9 taškais, Indianos ekipa sugebėjo gįžti į rungtynes ir pakovoti dėl pergalės.

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 100:100. Taškais apsimainė abi komandos, o po Jeremy Lambo tritaškio „Pacers“ išsiveržė į priekį – 103:102.

Į tai Šarlotės komanda atsakė mini spurtu 5:2 ir to pakako iškovoti pergalę.

„Hornets“ į priekį vedė po 19 taškų surinkę P.J. Washingtonas (9 atk. kam.) ir Terry Rozieras.

D. Sabonis buvo rezultatyviausias „Pacers“ ekipoje ir flirtavo su trigubu dubliu. Lietuvis per 38 žaidimo minutes pelnė 22 (8/15 dvit., 0/1 trit., 6/9 baud.met.) taškus, atkvojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Tiesa, D. Saboniui šios rungtynės įsimins ne tik dėl pralaimėjimo: 3–iojo kėlinio pabaigoje kamuolį per lietuvį į krepšį įspūdingai sugrūdo LaMelo Ballas.

Lietuviui „Pacers“ komandoje puikiai talkino 21 tašką pelnęs Malcolmas Brogdonas ir 20 taškų pridėjęs Mylesas Turneris.

Šis pralaimėjimas nutraukė dviejų iš eilės Indianos „Pacers“ pergalių seriją, o Šarlotės krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę per 3 pastarąsias rungtynes.

„Hornets“: P.J. Washingtonas (4/4 dvit., 3/4 trit.) ir T. Rozieras (5/8 trit.) po 19, L. Ballas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) 16, D. Grahamas 14, C. Zelleris 12, G. Haywardas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) 11.

„Pacers“: D. Sabonis (8/15 dvit., 11 atk. kam., 6 rez. perd.) 22, M. Brogdonas (8 rez. perd.) 21, M. Turneris (7/7 dvit., 2/7 trit.) 20, J. Lambas 12, D. McDermottas 11.