2021.01.29 21:11

Katastrofiškai ketvirtajame kėlinyje atakavusi CSKA krito prieš „Bayern“

LRT.lt2021.01.29 21:11

Ketvirtajame kėlinyje į varžovų gynybos sieną atsimušusi Maskvos CSKA (16-7) patyrė trečiąjį pralaimėjimą per pastarąsias penkerias rungtynes Eurolygoje.

Toliau be Mike`o Jameso žaidžianti Rusijos ekipa 66:69 (27:25, 12:15, 21:10, 6:19) pralaimėjo paskutinių sekundžių trilerį Miuncheno „Bayern“ (14-9) ekipai.

CSKA dar po trijų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą. Svečiai iš Vokietijos per tris ketvirčius buvo surinkę vos 50 taškų, tačiau Maskvos ekipos krepšininkai lemiamo ketvirčio metu įkrito į didžiulę puolimo duobę.

Ketvirtajame kėlinyje CSKA surinko vos 6 taškus, kai „Bayern“ – 19. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išmetė 15 metimų, bet tik 3 pasiekė tikslą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus maždaug 7 sekundėms „Bayern“ pirmavo 3 taškais. CSKA ekipai priklausė paskutinė ataka, tačiau bavarai pastatė tvirtą gynybos sieną ir iš labai tolimos distancijos priverstas atakuoti Darrunas Hilliardas metė netaikliai.

„Bayern“ ekipą, žaidusią be Vladimiro Lučičiaus, Maskvoje į pergalę vedė Wade`as Baldwinas, surinkęs 22 taškus. CSKA gretose rezultatyviausias buvo Nikola Milutinovas – 16 taškų.

CSKA: Nikola Milutinovas 16 (7 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 15 (1/8 dvit., 4/8 trit.), Tornikė Šengelija 11 (2/8 dvit., 7/7 baud.).

„Bayern“: Wade`as Baldwinas 22 (6/10 dvit., 7/7 baud.), D.J. Seeley 17 (2/4 trit., 7/9 baud.), Jalenas Reynoldsas 16 (8 atk. kam.).