Sportas

2021.01.28 09:38

Šengelija neigia apie į muštynes peraugusį konfliktą su Jamesu: liūdna, kad išvis turiu tai komentuoti

LRT.lt2021.01.28 09:38

Maskvos CSKA atstovas Tornikė Šengelija paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusias kalbas, kad turėjo konfliktą su Mike`u Jamesu, kuris šiuo metu Rusijos klubo yra suspenduotas.

Rusų „Spors Express“ paskelbė, kad T. Šengelija su M. Jamesu susikibo tarpusavyje, juos turėjo skirti komandos draugai. Visgi pats kartvelas liko apstulbęs tokiomis naujienomis.

„Liūdna, kad turiu komentuoti tokį dalyką, bet privalau tai padaryti. Net ir turinti žiniasklaidos kanalą, nereiškia, kad galima rašyti viską, kas yra girdama ir numanoma. Liūdna skaityti istoriją, kurioje nėra tiesos. Per visą savo gyvenimą nebuvau susimušęs su jokiu komandos draugu.

Mano patarimas būtų toks: įsitikinkite istorijos tikrumu prieš minėdami žmonių vardus ir taip teršdami jų reputaciją. Niekada nesielgiau nepagarbiai su kažkuo kitu, privalu išklausyti abiejų pusių“, – nusivylimo neslėpė T. Šengelija.

M. Jamesas CSKA klubo buvo suspenduotas trečiadienį. Graikų žiniasklaida, atitinkamai „gazzetta.gr“, skelbia, kad amerikietis rūbinėje įsivėlė į konfliktą su treneriu Dimitriu Itoudžiu.

Be to, priduriama, kad gynėjas paprašė CSKA jį išleisti į senelio laidotuves JAV, bet Rusijos klubas jam nesudarė galimybių palikti komandą pačiame sezono įkarštyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt