2021.01.28 10:03

Pamatykite dar kartą: paskutinės minutės drama Valensijoje ir žudikiškas Grigonio metimas

LRT.lt2021.01.28 10:03

Fantastiškai Valensijoje išsigelbėjęs Kauno „Žalgiris“ įsirašė 13-ąją pergalę šiame Eurolygos sezone ir antrąsias šios savaitės rungtynes su Vitorijos „Baskonia“ pasitinka pergalingomis nuotaikomis.

Žalgiriečiai dvikovoje su „Valencia“ per paskutinę minutę iššvaistė 7 taškų persvarą, tačiau Mariaus Grigonio dėka pasiekė jau kišenėje turėtą pergalę – 79:78.

Kauno „Žalgirio“ ir „Valencia“ rungtynių įsimintiniausios akimirkos

Likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos kauniečiai atsiliko vienu tašku. Atrodė, kad situacija jau beviltiška, kadangi kamuolį M. Grigonis priėmė sudėtingoje situacijoje, bet viskas ir vėl sėkmingai baigėsi Kauno ekipai – M. Grigonis sugebėjo įveikti varžovų gynybą ir beveik krisdamas pataikė pergalę išplėšusį metimą.

Pergalinga ataka:

Dar vienas Grigonio stebuklas – iš „Žalgirio“ rankų slydusią pergalę išlaikė įspūdingu metimu

Paskutinių 2 minučių drama:

Paskutinių 2 minučių „Žalgirio“ drama Valensijoje – nuo Petrausko pranašystės iki Grigonio lemtingo šūvio

„Žalgirio“ didvyriu tapęs M. Grigonis po rungtynių kiek dviprasmiškai atsiliepė apie komandos pasirodymą – džiaugėsi pergale, bet taip pat pažymėjo nedovanotinas klaidas ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

„Gerai, kad išsigelbėjome. Dabar smagu, nes būtų buvusios labai slogios nuotaikos, – rūbinėje „Žalgiris TV“ sakė M. Grigonis. – Jau turėjome rungtynes, atrodė, jau viskas. Prepeličius meta, kai turime keistis, mūsų prancūzas (J. Lauvergne`as – LRT.lt.) sugalvojo kažką padaryti. Ta mūsų ataka buvo juokinga. Aš nemetu, kai likus 25 sekundėms būnu laisvas, kitas meta, nors turime laikyti kamuolį.

Aš tikiuosi, kad pasimokysime. Žaidėme labai kvailai, lyg ne Eurolygos komanda. Bet viskas gerai, dabar lengva, galime pasijuokti, kad vėl įkrito tas metimas.“

Dramatišką pergalę Valensijoje išplėšęs „Žalgiris“ penktadienį svečiuosis Vitorijoje, kur lauks dviejų lietuvių atstovaujama „Baskonia“.