Sportas

2016.04.10 12:30

M. Pacquiao karjeros saulėlydį pasitiko pergale Las Vegase

15min.lt 2016.04.10 12:30

Pirmą kartą į bokso ringą po kovos su Floydu Mayweatheriu sugrįžęs Manny Pacquiao karjerą baigė pergalingai. Sekmadienį vykusioje dvikovoje „MHM Grand“ arenoje po dvylikos raundų ir vieningo teisėjų sprendimo nugalėjo Timothy Bradley jaunesnįjį.

Du kartus septintame ir devintame raunduose T. Bradley jaunesnįjį ant žemės patiesęs M. Pacquiao pergalę iškovojo vieningu teisėjų sprendimu – dvikovos arbitrai filipiniečiui užskaitė pergalę rezultatu 116:110.

Gražiausią boksininkų trilogijos kovą sėkmingais smūgiais geriau pradėjo T. Bradley, tačiau penktame raunde sekti pradėjęs 32-ejų JAV kovotojas pradėjo po truputį pralaiminėti kovą.

Tai buvo antra filipiniečio pergalė prieš T. Bradley. 2012-aisias JAV kovotojas netikėtai įveikė M. Pacquiao ir atėmė iš jo Pasaulio bokso organizacijos (WBO) čempiono diržą. Vis dėlto 2014-aisiais 37-erių M. Pacquiao iš T. Bradley jaunesniojo susigrąžino čempiono diržą.

Po pergalės boksininkas iš Filipinų oficialiai paskelbė, kad tai buvo jo paskutinė kova.

„Taip, dabar jau baigiau karjerą, – teigė M. Pacquiao. – Dabar vyksiu namo ir būsiu su šeima. Noriu tarnauti Filipinų žmonėms.“

Savanoriavimui ir politinei karjerai gyvenimą paskirti planuojantis M. Pacquiao negailėjo gražių žodžių ir savo varžovui.

„Kiekviename raunde stengiausi jį nokautuoti, – atviravo boksininkas. – Jis yra labai stiprus kovotojas, geras boksininkas ir puikus žmogus. Šiąnakt nebuvo lengva.“