2021.01.27 00:12

Rezultatyvus Gudaitis neišgelbėjo „Zenit“ nuo pralaimėjimo prieš „Barcelona“

„AX Armani“ įveikė „Olympiakos“
LRT.lt2021.01.27 00:12

Eurolygos lyderiai „Barcelona“ (16–6) 85:81 (16:14, 28:19, 25:17, 16:31) vos neprisižaidė, bet susitvarkė su Sankt Peterburgo „Zenit“ (13–7) krepšininkais ir įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Nepaisant nedidelio skirtumo rungtynių pabaigoje, „Barcelona“ kontroliavo visą susitikimo eigą.

Sankt Peterburgo ekipoje geriausiai žaidė Artūras Gudaitis, kuris pelnė 15 (3/10 dvit., 9/13 baud. met.) taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Barcelona“ gretose žaidimo rimtą iš naujo pagaunantis Brandonas Daviesas pridėjo 18 (8/12 dvit., 2/3 baud. met.) taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

„Barcelona“: B. Daviesas (8/12 dvit., 2/3 baud. met.) 18, K. Kuricas (3/3 trit.) 16, N. Mirotičius ir C. Higginsas po 14.

„Zenit“: A. Giedraitis ir A. Zubkovas po 15, K. Pangosas (2/7 trit.) 13, B. Baronas ir M. Ponitka (8 atk. kam.) po 10.

Kitose vakaro rungtynėse Milano „AX Armani“ (14–7) krepšininkai 90:79 (24:19, 20:15, 21:28. 25:17) susitvarkė su Pirėjo „Olympiakos“ (11–11) ekipa.

Visų rungtynių metu kontrolę išlaikę Milano krepšininkai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 11 taškų pranašumą. Tiesa, antroje rungtynių pusėje varžovai buvo priartėję ir net išlyginę rezultatą, bet paskutiniame kėlinyje reikalus susitvarkę „AX Armani“ krepšininkai šventė pergalę.

„AX Armani“ gretose karjeros pasirodymą surengė Kevinas Punteris, kuris pelnė 27 (4/4 dvit., 4/8 trit.) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Pirėjo ekipos gretose dvigubą dublį surinko Saša Vezenkovas, kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„AX Armani“: K. Punteris (4/4 dvit., 4/8 trit.) 27, M. Delaney (10/11 baud. met.) 16, S. Rodriguezas 14, L. Datome 12.

„Olympiakos“: S. Vezenkovas (2/6 dvit., 4/10 trit.) 18, K. Sloukas (5/7 trit.) 17, A. Harrisonas ir C. Jenkinas po 8.