Naujienų srautas

Sportas2016.04.08 15:17

Akis badanti statistika: stulbinanti takoskyra „Žalgiryje“

15min.lt 2016.04.08 15:17

Kauno „Žalgirio“ pasirodymas Eurolygoje baigtas, o blankaus sezono šviesuliai matosi kaip juodu ant balto. Statistika stulbinanti – „Žalgiryje“ stabiliai naudingai rungtyniavo vos trys žaidėjai: Paulius Jankūnas, Ianas Vougioukas ir Edgaras Ulanovas. Tuo tarpu visų kitų naudingumo balų vidurkis privers aiktelėti.

Krepšinyje žaidžia ne skaičiai, bet skaičiai šiais laikais darosi vis iškalbingesni ir reikšmingesni.

Sunkiausių sezono kovų metu trys žalgiriečiai rinko vidutiniškai dviženklį naudingumo balų skaičių: Paulius Jankūnas po 16, Ianas Vougioukas – 14,1, Edgaras Ulanovas 12,1.

Nieko neįprasto, kol nepamatai skirtumo tarp lyderių ir pagalbinių krepšininkų. Joks kitas žalgirietis neturėjo didesnio nei 4 naudingumo balų vidurkio (!).

Lyginant su reguliariuoju sezonu, labiausiai smuko legionierių Olivier Hanlano ir Brocko Motumo akcijos: atitinkamai nuo 9,9 ir 8 naudingumo balų, iki 2,4 (!) ir 3.

Sunkiai į „Žalgirį“ įsiliejo naujokas Jerome'as Randle'as, per šešerias rungtynes rinkęs tik 2,2 naudingumo balo. Amerikietis pataikė tik 1 tritaškį iš 16 (6,3 proc.). Beje, M. Pocius „Top 16“ varžybose pataikė tik 1 tritaškį iš 17 (5,9 proc.).

Iki sezono pabaigos „Žalgiriui“ reikia išsišaudyti likusius rezervus, kadangi kitaip LKL čempionate bus nelengva apginti čempionų titulą.

„Žalgirio“ vidurkių statistika „Top 16“ etape. Euroleague.net

„Žalgirio“ vidurkių statistika susumavus visas rungtynes. Euroleague.net

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi