2021.01.26 07:02

Sabonį sustabdė kelio trauma, bet „Pacers“ atsirevanšavo „Raptors“

LRT.lt2021.01.26 07:02

Indianos „Pacers“ (10-7) krepšininkai pasiekė revanšą prieš Toronto „Raptors“ (7-10) krepšininkus, kai namuose ketvirtojo kėlinio dėka iškovojo pergalę 129:114 (33:30, 37:30, 28:37, 31:17). Domantas Sabonis dėl traumos sužaidė tik vieną kėlinį.

Lietuvis pirmojo ketvirčio pabaigoje susidūrė su Kyle`u Lowry, susižeidė kelį ir nebegalėjo tęsti rungtynių. ESPN skelbia, kad pirminiai tyrimai struktūrinių pažeidimų lietuvio kelyje neparodė ir trauma neatrodo rimta. Antradienį suplanuota daugiau ir išsamesnių tyrimų.

Per 11 sužaistų minučių D. Sabonis spėjo pelnyti 11 taškų (1/3 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Dėl traumos nutrūko D. Sabonio dvigubų dublių serija. Jis juos pasiekė visuose 16-oje iš eilės šio reguliaraus sezono rungtynių – tai tiek „Pacers“ klubo, tiek lietuvio rekordas.

„Pacers“ ekipa su „Raptors“ žaidė dvi dienas iš eilės ir pirmajame mače neprilygo varžovams (102:107), tačiau atsirevanšavo antrajame, puikiai sužaisdami lemiamą kėlinį.

Po itin nesėkmingo pirmojo mačo vienas „Pacers“ lyderių Malcolmas Brogdonas šįkart pasiekė karjeros rekordą, pelnydamas 36 taškus ir baigdamas mačą flirtuodamas su trigubu dubliu. Geriausias sezono rungtynes sužaidė ir Jeremy Lambas (22 taškai).

„Pacers“ šiame mače metė net 45 baudos metimus, pataikė 37, tarpusavyje atliko 26 rezultatyvius perdavimus.

NBA Rytų konferencijoje „Pacers“ šiuo metu užima ketvirtąją vietą, šiek tiek atsilikdama nuo Bostono „Celtics“ (10-6) ir Milvokio „Bucks“ (10-6).

„Pacers“: M. Brogdonas (7/12 dvit., 3/5 trit., 13/14 baud., 7 atk. kam., 9 rez. perd.) 36, J. Lambas (7 atk. kam.) 22, M. Turneris (10 atk. kam.) 21, D. Sabonis 11, G. Bitadz4 ir A. Holiday`us po 10.

„Raptors“: F. VanVleetas (3/5 trit.) 25, N. Powellas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) 24, K. Lowry (2/11 metim.) 12, O. Anunoby 10.