Sportas

2021.01.25 15:35

Suomijos policija tiria „nesportišką“ Rusijos slidininko elgesį

BNS2021.01.25 15:35

Suomijos policija gavo pareiškimą dėl „nesportiškų“ Rusijos slidininko Aleksandro Bolšunovo veiksmų per išvakarėse Lahčio mieste vykusias estafetines lenktynes, pranešė naujienų portalas „MTV Uutiset“.

Rusų lenktynininkui, po finišo įvažiavusiam į švenčiančių suomių slidininkų grupę, inkriminuojamas sužalojimas. Lahčio policija šiuo metu tiria incidento aplinkybes.

Pranešama, kad pareiškimą policijai pateikė du žmonės, kurių vardai neatskleidžiami.

Sekmadienį įvykusias vyrų lenktynes laimėjo Norvegijos atstovas. Dėl sidabro finišo linijoje A. Bolšunovas varžėsi su suomiu Yoni Maki (Joniu Mekiu). Pastarasis išsiveržęs šiek tiek į priekį ėmė blokuoti kelią rusui, o šis užsimojo ant jo lazda.

Galiausiai Y. Maki liko antras ir kartu su komandos draugais estafetės komandoje pradėjo švęsti. Tuo metu A. Bolšunovas į jį įsirėžė ir pargriovė ant žemės.

Vėliau Tarptautinė slidinėjimo federacija (FIS) atėmė iš Rusijos komandos bronzą dėl nesportiško A. Bolšunovo elgesio. Tačiau trečią vietą užėmė antroji Rusijos rinktinės sudėtis, taip pat dalyvavusi lenktynėse, ji finišavo ketvirtoji.