Naujienų srautas

Sportas2016.04.07 14:15

Prieš NBA naujokų biržą – atsargus D. Sabonio veiksmas

15min.lt 2016.04.07 14:15

Domantas Sabonis pateikė paraišką dalyvauti šių metų NBA naujokų biržoje, bet aiškėja kiek kitokios jo sprendimo detalės. „Gonzaga Bulldogs“ treneris Markas Few atskleidė, kad kitaip nei pranešė ESPN, 19-metis lietuvis dar neskubės samdytis agento.

Situacija tokia: jeigu D. Sabonis pasisamdys agentą, tai reikš, kad jo karjera NCAA oficialiai baigta.

NCAA žaidėjas, dar turintis teisę žaisti JAV studentų krepšinio lygoje, bet padavęs paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje, ją dar gali atsiimti iki gegužės 24-osios.

Tačiau su viena sąlyga – jeigu neturi agento. Pastarojo pasamdymas NCAA traktuojamas kaip žingsnis į profesionalų krepšinį. NCAA žaidėjai negali turėti agento.

„Bulldogs“ treneris M. Few teigė, kad D. Sabonis agento greičiausiai nesamdys, bet tik dėl atsargumo. Pavyzdžiui, jei D. Sabonis NBA naujokų peržiūros metu patirtų traumą, dar galėtų atsiimti paraišką, grįžti į NCAA ir į naujokų biržą pretenduoti kitąmet.

„Domantas yra nuostabus krepšininkas ir žmogus. Jo požiūris yra neįtikėtinas. Jis kasdien eina į treniruotes, atiduoda visas jėgas, be galo stengiasi, o geriausia tai, kad yra labai paklusnus treneriui. Domantas pats prašosi treniruojamas, trokšta tobulėti“, – sužinojęs apie D. Sabonio sprendimą pasakojo M. Few.

211 cm ūgio krepšininkui NBA naujokų biržoje prognozuojamas 12–20 šaukimas.​

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi