2021.01.24 22:40

Saboniui blankiose rungtynėse prieš „Raptors“ – „Pacers“ nesėkmė

LRT.lt2021.01.24 22:40

Domantas Sabonis užfiksavo eilinį dvigubą dublį, tačiau prametė keletą svarbių metimų ir neišgelbėjo Indianos „Pacers“ (9-7) nuo septintos nesėkmės šiame NBA sezone.

Abiem komandoms blankiose rungtynėse „Pacers“ savo sirgalių akivaizdoje 102:107 (24:24, 23:34, 28:19, 27:30) krito prieš Toronto „Raptors“ (7-9) komandą.

Po dviejų kėlinių 11 taškų persvarą turėjo „Raptors“, bet „Pacers“ po pertraukos spurtavo puolime ir priartėjo prie varžovų (75:77). Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę.

Paskutinėmis sekundėmis D. Sabonis turėjo progą sušvelninti atsilikimą iki taško (102:105), tačiau abu jo bandymus pataikyti iš po krepšio „gesino“ varžovai.

Lietuvis puikiai kovoje dėl atšokusių kamuolių, bet puolime sužaidė gana prastai.

Iš viso per 40 minučių D. Sabonis pelnė 10 taškų (1/7 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud.), atkovojo 19 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Mylesas Turneris – 25 taškai. Nugalėtojų gretose 30 taškų sumetė OG Anunoby.

„Pacers“: Mylesas Turneris 25 (4/7 trit.), Justinas Holiday 16 (10 atk. kam.), Jeremy Lambas ir Dougas McDermottas po 13, Malcolmas Brogdonas 12, Domantas Sabonis 10 (19 atk. kam.).

„Raptors“: OG Anunoby 30 (8 atk. kam.), Fredas VanVleetas 21 (4/9 trit.), Normanas Powellas 20, Aronas Baynesas ir Chrisas Boucheris po 12.