2021.01.24 21:05

Bruno Fernandeso šūvis eliminavo „Liverpool“ iš kovos dėl FA taurės trofėjaus

LRT.lt2021.01.24 21:05

Sekmadienį FA taurės šešioliktfinalyje sužaistos intriguojančios rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Liverpool“. Antrą kartą šį mėnesį susitikusios komandos kovojo dėl bilieto į aštuntfinalį.

Penkių įvarčių akistatoje triumfavo „raudonieji velniai“, varžovus iš Liverpulio įveikę rezultatu 3:2.

18-ąją minutę Mohamedas Salah išvedė svečius į priekį, bet Masonas Greenwoodas po 8 minučių atstatė lygybę. 48-ąją minutę „Man Utd“ į priekį jau išvedė Marcusas Rashordas, tačiau ir antrajame kėlinyje prabilo M. Salah – egiptietis 58-ąją minutę išlygino rezultatą.

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko aikštėje pasirodžius Bruno Fernandesui, kuris 78-ąją minutę puikiu baudos smūgiu įmušė pergalingą įvartį.

Sausio 17-ąją „Man Utd“ ir „Liverpool“ „Premier“ lygoje išsiskyrė nuliniu rezultatu.

Kiti FA taurės mačai baigėsi Londono „Chelsea“, „Leicester City“ ir „Burnley“ komandų pergalėmis.