2021.01.24 19:16

Vietinėse pirmenybėse – nesudėtingos „Barcelona“ ir „Bayern“ klubų pergalės

LRT.lt2021.01.24 19:16

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo „Barcelona“, kuri išvykoje rezultatu 2:0 pranoko „Elche“.

Ronaldas Koemanas šiose rungtynėse turėjo verstis be Lionelio Messi, kuriam buvo pritaikytos sankcijos.

39-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Frenkie de Jongas, o galutinį tašką jau pačioje rungtynių pabaigoje padėjo vos kelias minutes aikštėje praleisti spėjęs Riqui Puigas.

„Barcelona“ po pergalės lieka trečioje vietoje. Juos nuo Madrido „Real“ skiria 3 taškai, nuo pirmaujančio „Atletico“ – 7 taškai.

Tiesa, „Atletico“ yra visiškas padėties šeimininkas – Madrido klubas vis dar yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau.

Vokietijoje – lengvas „Bayern“ pasivaikščiojimas

18-ajame „Bundesliga“ pirmenybių ture nesunkią pergalę pasiekė Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris išvykoje 4:0 sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“.

Bavarus į pergalę vedė Thomasas Mulleris, pasižymėjęs dukart. Dar po vieną įvartį pridėjo Robertas Lewandowskis su Davidu Alaba.

Pirmoje vietoje įsitaisęs „Bayern“ prieš artimiausius persekiotojus turi 7 taškų persvarą. Jų sąskaitoje – 13 pergalių iš 18 galimų.

„Schalke“ klubas, iškovojęs vos 7 taškus, žygiuoja paskutinis.