2021.01.24 00:03

Be Zidane`o į kovą stojęs Madrido „Real“ pyktį išliejo ant 100-metį minėjusio „Alaves“ klubo

LRT.lt2021.01.24 00:03

Į pergalių kelią po trejų nesėkmingų rungtynių ir gėdingo pasirodymo Karaliaus taurės turnyre grįžo Madrido „Real“ klubas. 20-ojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių turo rungtynėse „baltieji“ susigrūmė su „Deportivo Alaves“ klubu, kuris šeštadienį šventė 100 metų jubiliejų.

Be koronavirusu užsikrėtusio Zinedine`o Zidane`o į Vitoriją atvykusi Madrido ekipa pasiekė triuškinančią pergalę – varžovai krito rezultatu 1:4.

Pirmajame kėlinyje pirmasis svečius į priekį išvedė Casemiro. 41-ąją minutę antrąjį įvartį pridėjo Karimas Benzema, o pačioje kėlinio pabaigoje savo įvartį „sužvejojo“ ir retai pasižymintis Edenas Hazardas.

59-ąją minutę Joselu sušvelnino atsilikimą, tačiau po 11 minučių K. Benzema antru tiksliu smūgiu padėjo galutinį tašką.

Keturis įvarčius po labai ilgos pertraukos įmušęs Madrido „Real“ „La Liga“ pirmenybėse išlieka antroje pozicijoje. Juos nuo lyderių skiria 4 taškai.

Bent laikinam į trečiąją poziciją šoktelėjo „Sevilla“, kuri 3:0 sudorojo su „Cadiz“. Visus tris įvarčius įmušė Youssefas En Nesyri.

Dar kitose rungtynėse dviejų įvarčių persvarą iššvaistė ir lygiosiomis 2:2 turėjo tenkintis San Sebastiano „Real Sociedad“. Baskai neatsilaikė prieš Sevilijos „Real Betis“.