2021.01.23 18:00

Dambrausko auklėtiniai išplėšė lygiąsias mače su šį sezoną Čempionų lygoje triukšmavusiu „Šachtar“

LRT.lt2021.01.23 18:00

Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ komanda tęsia pasiruošimą Turkijoje. Šeštadienį vakare Bulgarijos čempionai stojo į kovą su šį sezoną UEFA čempionų lygoje rungtyniavusia Donecko „Šachtar“ ekipa.

Po dviejų įvarčių atsitiesę „Ludogrec“ futbolininkai draugiškose rungtynėse išplėšė lygiąsias rezultatu 2:2.

Ukrainiečiai į priekį įsiveržė 4-ąją minutę. Pirmajame kėlinyje įvarčių daugiau nekrito. 55-ąją minutę „Ludogorec“ nubaudė Jevhenas Konoplyanka – 2:0.

Visgi „Ludogorec“ surengė žaibišką spurtą – 58-ąją minutę atsilikimą sumažino gynėjas Jordanas Ikoko, o rezultatą vos po dviejų minučių išlygino Cowley.

Lygiosios su Ukrainos čempionais – rimta V. Dambrausko komandos paraiška. „Šachtar“ dar šį sezoną dukart Čempionų lygoje nugalėjo Madrido „Real“ klubą.

Pirmose draugiškose rungtynėse „Ludogorec“ 2:1 nugalėjo serbų „TSC Bačka Topola“ klubą.