2021.01.23 16:23

FA taurėje nebeliko čempiono – „Southampton“ eliminavo „Arsenal“ klubą

papildyta 21:25 val.
LRT.lt2021.01.23 16:23

FA taurės turnyras šį sezoną turės naujus čempionus. Titulą gynusių Londono „Arsenal“ futbolininkų žygis baigėsi šešioliktfinalyje.

Mikelio Artetos auklėtiniai, kurie praėjusį sezoną FA taurėje triumfavo finale įveikę Londono „Chelsea“ klubą, šeštadienio popietę krito prieš „Southampton“.

Vienintelis įvartis į savus vartus nulėmė „Arsenal“ nesėkmę – rezultatu 1:0 į kitą etapą žengė „šventieji“.

Pirmajame etape „Arsenal“ įveikė „Newcastle“ barjerą, tačiau išlukštenti „Southampton“ riešuto „kanonieriams“ nepavyko.

„Arsenal“ šį sezoną jau pasitraukė iš dviejų turnyrų. Anksčiau jie buvo eliminuoti iš Anglijos lygos taurės („EFL Cup“).

Netikėtai paplušėti su ketvirtojo diviziono komanda turėjo „Manchester City“. „Miestiečiai“ tik mačo pabaigoje išplėšė pergalę 3:1.

Varžovai įsiveržė į priekį 59-ąją minutę. Visgi 81-ąją minutę Philas Fodenas išlygino rezultatą, o po trijų minučių antrąjį įvartį įmušė Gabrielis Jesusas. Galutinį tašką pridėto laiko metu padėjo Ferranas Torresas.