2021.01.23 10:31

Į Eurolygos viršūnę su „Barcelona“ užkopęs Jasikevičius: momentais žaidėme labai blogai

LRT.lt2021.01.23 10:31

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusi „Barcelona“ Eurolygoje kyla į pačią viršūnę. Šarūno Jasikevičiaus diriguojami katalonai išvykoje 72:60 nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“.

Maskvos CSKA klubo nesėkmė „Barcelona“ ekipai atvėrė kelią į Eurolygos viršukalnę. „Barca“ per 21 rungtynes yra iškovojusi 15 pergalių ir patyrusi 6 nesėkmes.

„Barcelonos“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ rungtynių įsimintiniausios akimirkos

Po rungtynių Belgrade Š. Jasikevičius nesureikšmino pokyčių turnyrinėje lentelėje, tačiau džiaugėsi gera komandos gynyba.

„Kamuolio kontrolė, dominavimas po krepšiu ir gynybiniai veiksmai nuo trečiojo kėlinio vidurio mums davė didžiulį pranašumą. Tai buvo kertiniai momentai“, – „Mundo Deportivo“ cituoja strategą.

„Palikti Belgradą su pergale visada yra geras dalykas. Nemanau, kad tai buvo mūsų geriausios rungtynės, iki tokių mums buvo labai toli. Tam tikrais momentais žaidėme labai blogai, tačiau nėra lengva įlieti į komandą tuos žaidėjus, kurie ilgą laiką negalėjo žaisti“, – tęsė Š. Jasikevičius.

Gerą komandos darbą gynyboje pažymėjo Cory Higginsas, šiame susitikime surinkęs 14 taškų.

„Startavome puikiai, bet tada šiek tiek atsipalaidavome. Po pertraukos susikaupėme, pradėjome labiau branginti kamuolį ir geriau žaisti gynyboje. Tokiu būdu ir iškovojome pergalę.

Mums gynyba visada yra lemiamas faktorius. Jeigu sužaidžiame sėkmingai gynyboje, įprastai sužaidžiame gerai ir puolime. Jeigu nesiseka žaidimas gynyboje, tada atsiranda problemų kuriant atakas“, – pridūrė C. Higginsas.