2021.01.23 09:30

Įspūdingos pergalės pėdsakais – galingas žalgiriečių spurtas ir pergalingas Walkupo metimas

LRT.lt2021.01.23 09:30

Kauno „Žalgiris“ penktadienio vakarą pasiekė vieną įspūdingiausių pergalių šiame sezone. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje spurtą 9:0 surengę žalgiriečiai po dramatiškos kovos 81:79 palaužė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Didžiąją rungtynių dalį kova buvo apylygė – nė viena komanda neturėjo persvaros, kurią nebūtų galima panaikinti. Visgi ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ pradėjo bėgti į priekį ir pirmavo 79:72.

Tačiau tuomet po Mariaus Grigonio ir Joffrey Lauvergene`o atakos „žemė – oras“ žalgiriečiai surengė spurtą 9:0, kurį vainikavo Thomaso Walkupo du taškai po perimto kamuolio, lėmę komandos pergalę.

Paskutinių sekundžių drama: Walkupo perimtas kamuolys ir metimas, išplėšęs pergalę „Žalgiriui“

Pergalingą T. Walkupo metimą itin vaizdžiai spaudos konferencijoje atpasakojo Martinas Schilleris.

„Viską puikiai prisimenu. Jis perėmė kamuolį dešine ranka, beveik parkrito, tuomet susitvarkė su pusiausvyra ir pasileido į puolimą. Tuomet jį pasivijo Spanoulis, atrodė, kad jis jau perims kamuolį, jam tai nepavyko. Tada Thomo metimui bandė sutrukdyti Ellisas, atrodė, kad jis sugebės blokuoti metimą. Thomas pašoko mesti dešine ranka ir pataikė įspūdingą metimą. Pamenu viską, tai buvo ilga ataka“, – kalbėjo M. Schilleris.

Rungtynėse netrūko ir daugiau gražių epizodų. Ne kartą varžovų krepšį drebino J. Lauvergne`as, A. Milaknis pasižymėjo tolimu šūviu, o į visus sėkmingus epizodus audringai reagavo „Žalgirio“ atsarginių suolas.

„Olympiakos“ puolimo bangą paskutinėmis minutėmis sustabdžiusiam „Žalgiriui“ pergalę išplėšė Walkupas