2021.01.23 07:47

Pratęsimą išplėšęs ir arti trigubo dublio buvęs Sabonis sugrąžino „Pacers“ į pergalių kelią

LRT.lt2021.01.23 07:47

Vieno rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio pritrūkęs Domantas Sabonis atvedė Indianos „Pacers“ (9-6) į pergalę kovoje su Orlando „Magic“ (7-9). „Pacers“ per pratęsimą namuose 120:118 (37:28, 25:32, 26:27, 20:21, 12:10) įrodė pranašumą prieš varžovus.

Nauju rekordu pasižymėjęs aukštaūgis iš Lietuvos komandas išvedė į pratęsimą. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 11 sekundžių D. Sabonis taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą (108:108), o kitoje atakoje perėmė kamuolį, kai nesėkmingai perdavimą atliko Aaronas Gordonas.

„Magic“ pratęsimo metu greitai spurtavo ir įgijo 5 taškų persvarą (115:110), tačiau „Pacers“ netrukus priartėjo. Iki pratęsimo pabaigos likus 35 sekundėms D. Sabonis dar vienu taikliu metimu sušvelnino atsilikimą iki taško – 117:118. „Magic“ ekipą pražudžiusį tritaškį pataikė Malcolmas Brogdonas.

„Pacers“ į pergalių kelią grįžo po dviejų nesėkmių iš eilės.

45 minutes ant parketo praleidęs D. Sabonis surinko 18 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

5 perimti kamuoliai yra naujas lietuvio rekordas NBA pirmenybėse.

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė M. Brogdonas, į savo sąskaitą įsirašęs 23 taškus. Svariai prie pergalės prisidėjo po 22 taškus įmetę Mylesas Turneris ir Jeremy Lambas.

„Magic“ gretose 26 taškus surinko ir arti dvigubo dublio buvo prancūzas Evanas Fournier. Nikola Vučevičiaus sąskaitoje – 24 taškai.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 23, Mylesas Turneris (9 atk. kam.) ir Jeremy Lambas po 22, Domantas Sabonis 18 (11 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Magic“: Evanas Fournier 26 (9 rez. perd.), Nikola Vučevičius 24 (12 atk. kam.), Aaronas Gordonas 17 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Dwayne`as Baconas 16.