2021.01.23 00:12

Eurolyga: nesustabdoma „Fenerbahče“ ir į lyderių poziciją užkopusi „Barcelona“

LRT.lt2021.01.23 00:12

Pergalių seriją pratęsė Stambulo „Fenerbahče“ (11–10) krepšininkai 89:83 (15:21, 23:17, 25:28, 26:17) išvykoje įveikę Maskvos CSKA (15–6) ekipą.

Tai buvo 6 iš eilės „Fenerbahče“ pergalė Eurolygoje.

Stambulo ekipos gretose daugiausiai taškų pelnė Janas Vesely, kuris surinko 24 (10/15 dvit.) taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Jam padėjo ir 38 naudingumo balus surinko Nando De Colo, kuris pelnė 22 (6/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.) taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Edgaras Ulanovas šiose rungtynėse nežibėjo – taškų nesurinko, bet atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

CSKA gretose Tornikė Šengelia pelnė 18 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahče“ : J. Vesely (10/15 dvit.) 24, Nando De Colo 22, J. Eddie 17, D. Pierre'as 10.

CSKA: T. Šengelija (6/7 dvit.) 18 , D. Hackettas, N. Milutinovas ir J. Strelnieks po 12, M. Jamesas (2/7 dvit., 2/8 trit.) 11.

Kitose rungtynėse pergalę prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (7–14) iškovojo ir į pirmąją turnyrinės lentelės vietą pakilo „Barcelona“ (15–6) krepšininkai.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ ekipa pergalę šventė rezultatu 72:60 (21:11, 14:20, 22:14, 15:15).

Ispanijos klubo gretose rezultatyviausiai žaidė Cory Higginsas, kuris pelnė 14 (6/10 dvit., 0/3 trit.) taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po pertraukos į rotaciją grįžę „Barcos“ aukštaūgiai Brandonas Daviesas ir Nikola Mirotičius pelnė 9 ir 6 taškus atitinkamai.

Belgrado ekipoje geriausiai žaidė Ognjenas Dobričius, kuris pridėjo 11 taškų ir 3 atkovotus kamuolius.

„Barcelona“: C. Higginsas (6/10 dvit.) 14 , P. Oriola 12, R. Šmitas 11, N. Calathesas 10, B. Daviesas 9.

„Crvena Zvezda“: O. Dobričius (3/6 trit.) 11 , J. Loydas 9 , C. Waldenas 8.