2021.01.21 20:54

Gudaičio dvigubas dublis padėjo „Zenit“ įveikti „Anadolu Efes“ ekipą

LRT.lt2021.01.21 20:54

21–ajame Eurolygos rate Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (13–6) klubas namuose (28:15, 25:16, 11:24, 21:23) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (11–10).

Rungtynių pradžioje Sankt Peterburgo krepšininkai absoliučiai kontroliavo rungtynes ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė 53:31.

Tačiau po ilgosios pertraukos į rungtynes grįžę „Anadolu Efes“ nebuvo nusiteikę pasiduoti ir laimėję trečią kėlinį 11:24 stipriai priartėjo prie šeimininkų.

Rungtynių pabaigoje Stambulo krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir du kartus atsilikimą buvo sumažinę iki 5 taškų, bet galutinės pergalės pasiekti taip ir nepavyko.

Shane'as Larkinas rungtynių pabaigoje ėmesi iniciatyvos ir per paskutines 3 minutes pelnė 10 taškų.

„Zenit“ klubą į priekį traukė Willas Thomasas, kuris pelnė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Po 13 taškų prie pergalės prisidėjo Kevinas Pangosas ir Austinas Hollinsas.

A. Gudaitis rungtynėse pelnė 11 (3/5 dvit., 5/6 baud. met.) taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus. Tai buvo pirmasis lietuvio dvigubas dublis šiame Eurolygos sezone.

„Anadolu Efes“ gretose siautėjo gynėju duetas. Vasilije Mičičius pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o S. Larkinas pridėjo 20 taškų.

Šiuo metu „Zenit“ ekipa rikiuojasi trečioje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje.

„Zenit“: W. Thomasas (6/6 dvit.) 14, A. Hollinsas (4 atk. kam., 5 rez. perd.) 13, K. Pangosas (2/7 dvit., 3/4 trit.) 13, A. Zubkovas 12, A. Gudaitis (10 atk. kam.) 11. B. Baronas ir M. Ponitka po 10.

„Anadolu Efes“: V. Mičič (8/11 dvit., 1/6 trit.) 23, S. Larkin 20, B. Dunstonas (9 atk. kam.) 10, C. Singletonas 10.