Sportas

2021.01.21 16:49

Lietuvoje pasaulio ledo ritulio čempionato nebus – IIHF Lietuvos pasiūlymo nesvarstys

LRT.lt2021.01.21 16:49

Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) prezidentas Rene Fasselis teigia, kad IIHF Lietuvos pasiūlymo organizuoti 2021 m. pasaulio ledo ritulio čempionatą nesvarstys, praneša Rusijos valstybinė agentūra TASS.

Ketvirtadienio rytą Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuotoliniu būdu susitiko su IIHF prezidentu Rene Faseliu ir aptarė Lietuvos pasiryžimą dalį 2021 m. Pasaulio ledo ritulio čempionato varžybų rengti Lietuvoje.

„Dalyvavau video konferencijoje su Lietuvos Respublikos Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte. Visų pirma, esu labai dėkingas Lietuvos vyriausybei už jų norą mums padėti. Mes jau turėjome diskusijas su Bratislava, Ryga ir Danija – Danija ir Bratislava jau yra sukaupusios patirtį tokių renginių organizavime 2018 ir 2019 m. Aš tikrai vertinu Lietuvos pasiūlymą ir norą mums padėti, bet turėti per daug kandidatų šioje situacijoje tiesiog nėra prasmės“, – agentūrai TASS kalbėjo R. Faselis.

R. Faselis taip pat pabrėžė, kad Lietuva turi gerą areną, kurioje būtų galima organizuoti čempionato susitikimus, bet šalis neturi jokios patirties organizuojant tokį renginį.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas turėtų vykti gegužės 21–birželio 6 dienomis, jame rungiasi 16 geriausių šalių rinktinių.

Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) pirmadienį pranešė, kad jos taryba nusprendė nerengti 2021–ųjų pasaulio čempionato Baltarusijoje.