Sportas

2021.01.21 09:10

Po gėdingo pralaimėjimo Zidane`as vengė kalbėti apie atleidimą, komandos rūbinėje – susiskaldymas

LRT.lt2021.01.21 09:10

„Niekas nepabėgs nuo šios gėdos“, – taip didžiosiomis raidėmis pažymėtas šiandieninis didžiausio Ispanijos laikraščio „Marca“ pagrindinis puslapis.

Gėdą, apie kurią rašo dienraštis, nusiplauti nuo savęs turės Madrido „Real“ komanda, kuri trečiadienį vakare sensacingai buvo išmesta iš Karaliaus taurės turnyro. Jau pirmajame etape vieną turtingiausių planetos klubų eliminavo trečios Ispanijos lygos komanda.

Madrido „Real“ ir Zinedine`ui Zidane`ui tai buvo smūgis į paširdžius, nes dar praėjusią savaitę komanda pralaimėjo Bilbao „Athletic“ ekipai ir tokiu būdu neteko teisės varžytis dėl Ispanijos Supertaurės trofėjaus.

Po rungtynių mažai ką apie rungtynes pakomentuoti turėjo Z. Zidane`as, apie kurio ateitį Ispanijos žiniasklaidoje kalbama bene intensyviausiai.

„Nesijaudinu dėl savo ateities klube, – pareiškė strategas. – Aš prisiimu atsakomybę dėl šio pralaimėjimo. Nežinau, pažiūrėsime, kas nutiks toliau. Esu pasiruošęs bet kam“.

Paklaustas, ar tai buvo vienas gėdingiausių pralaimėjimų jo karjeroje, Z. Zidane`as atsakė: „Visi pralaimėjimai yra skaudūs. Ar šis yra gėdingas? Nemanau, mes darėme tai, ką galėjome.

Mes stengėmės, žaidėjai atidavė visas jėgas. Tai skaudu, tikrai nelengva šiuo metu. Kaip ir sakiau, aš esu už tai atsakingas, nes esu treneris.“

„Marca“ priduria, kad Z. Zidane`ui sukti galvos dėl galimo atleidimo nereikėtų – „Real“ vadovybė nežada imtis permainų iki pat sezono pabaigos.

Visgi šansai, kad prancūzas ir kitą sezoną dirbs Madrido klube, nėra dideli. Pasak minėto dienraščio, Z. Zidane`as, kuo iki tol visada pasižymėjo, pastaruoju metu yra praradęs kontrolę rūbinėje. Kai kurie žaidėjai, ypač atsarginiai, nepalaiko jokio ryšio su strategu.

Pasak žurnalisto Jose Felixo Diazo, su kai kuriais žaidėjai, kurie žaidė paskutinėse rungtynėse, strategas nėra kalbėjęs kelis mėnesius.

„Real“ gretas sausį vienas po kito palieka atsarginiai žaidėjai. Į Frankfurtą išvyko puolėjas Luka Jovičius, o dabar nuomos į kitą klubą pasiprašė Martinas Odegaardas. Tarp žaidėjų, galinčių palikti klubą šį mėnesį, taip pat įvardijamas gynėjas Ederis Militao.