2021.01.21 07:36

Iš Karaliaus taurės išmestas Madrido „Real“ patyrė vieną gėdingiausių pralaimėjimų klubo istorijoje

LRT.lt2021.01.21 07:36

Madrido „Real“ klubas trečiadienį vakare patyrė vieną gėdingiausių pralaimėjimų klubo istorijoje. Zinedine`o Zidane`o treniruojama „baltųjų“ komanda buvo išmesta iš Karaliaus taurės turnyro trečios lygos klubo.

Praėjusią savaitę taip pat Supertaurėje pralaimėjęs Madrido klubas siekė atsitiesti Karaliaus taurėje, tačiau ir su šiuo turnyru teko atsisveikinti jau pirmajame etape.

„Real“ išvykoje po pratęsimo 1:2 nusileido „Alcoyano“ komandai, kuri dar praėjusį sezoną varžėsi ketvirtoje šalies lygoje, o dabar žaidžia trečiame divizione.

Ispanijos žiniasklaida sutinka, kad tai yra vienas gėdingiausių „Real“ pralaimėjimų per pastaruosius kelis dešimtmečius.

45-ąją minutę Ederis Militao išvedė „baltuosius“ į priekį, bet 80-ąją minutę rezultatą išlygino Jose Solbesas. Komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio metu „Alcoyano“ ekipa prarado vieną žaidėją ir liko žaisti dešimtyje.

Net ir mažumoje likęs „Alcoyano“ klubas sugebėjo sukurti tikrą sensaciją – 115-ąją minutę greitos atakos metu įvartį, kuris išmetė daugkartinius Ispanijos čempionus iš turnyro, įmušė Juananas Casanova.

Madrido „Real“ Karaliaus taurėje paskutinį kartą finale žaidė 2014-aisiais. Z. Zidane`ui, per savo karjerą laimėjusiam praktiškai viską, kol kas nepavyko triumfuoti Karaliaus taurėje nei kaip treneriui, nei kaip žaidėjui.

Po rungtynių Z. Zidane`as sunkiai rinko žodžius, tačiau apie galimą atsistatydinimą kol kas nekalbėjo.