2021.01.20 23:59

Istorinis Cristiano Ronaldo įvartis padovanojo „Juventus“ klubui Supertaurės trofėjų

LRT.lt2021.01.20 23:59

Turino „Juventus“ klubo trofėjų kolekciją papildė dar viena taurė. Trečiadienį vakare Andrea Pirlo auklėtiniai kovoje dėl Italijos Supertaurės trofėjaus rezultatu 2:0 palaužė „Napoli“.

64-ąją minutę praktiškai pergalę „Juventus“ komandai atnešusį įvartį įmušė Cristiano Ronaldo.

35-erių metų Portugalijos futbolo žvaigždei šis įvartis buvo ypatingas – jis tapo daugiausiai įvarčių oficialiose rungtynėse įmušusiu žaidėju futbolo istorijoje.

C. Ronaldo, atstovaudamas įvairiems klubams ir rinktinei, jau įmušė 760 įvarčių. Jis aplenkė iki tol su 759 įvarčiais viršūnėje buvusį legendinį Čekijos futbolininką Josefą Bicaną.

C. Ronaldo ir „Juventus“ šventę 80-ąją minutę galėjo sugadinti Lorenzo Insigne, tačiau „Napoli“ kapitonas nerealizavo 11 metrų baudinio ir rezultatas liko 0:1.

Pačioje rungtynių pabaigoje vinį į varžovų karstą smeigė Italijos čempionų puolėjas Alvaro Morata – 2:0.

„Juventus“ Supertaurės trofėjų laimi devintą kartą klubo istorijoje.