2021.01.20 18:53

Valdas Dambrauskas pergalingai debiutavo prie „Ludogorec“ komandos vairo

LRT.lt2021.01.20 18:53

Valdas Dambrauskas debiutavo prie Razgrado „Ludogorec“ komandos vairo, o jo diriguojami Bulgarijos čempionai kontrolinėse rungtynėse Turkijoje 2:1 nugalėjo Serbijos ekipą.

„Ludogorec“, šiuo metu nežaidžiantis oficialių rungtynių dėl žiemos pertraukos Bulgarijos pirmenybėse, kovėsi su „TSC Bačka Topola“ klubu, rungtyniaujančiu aukščiausioje Serbijos lygoje.

V. Dambrausko auklėtiniai anksti įgijo pranašumą. 3-ąją minutę pasižymėjo Bernhardas Tekpetey, kuris po 29 minučių įmušė dar vieną įvartį ir padidino komandos pranašumą iki 2:0.

Tiesa, jau kitos atakos metu serbai sušvelnino atsilikimą, bet per likusį laiką įvarčių nebekrito ir „Ludogorec“ šventė pergalę pirmose rungtynėse, kuriose vadovavo V. Dambrauskas.

Lietuvos futbolo specialistas Bulgarijos čempionų treneriu tapo sausio pradžioje.