Sportas

2021.01.20 17:33

Apie „Rytą“ pasisakęs Žiemelis supeikė ir paragino nemeluoti vieną vadovų

LRT.lt2021.01.20 17:33

Socialiniame tinkle įsiplieskė žodžių karas tarp verslininko Gedimino Žiemelio ir Vilniaus „Ryto“ dalininko Dariaus Gudelio. G. Žiemelis paneigė „B Tribūnos“ paskyroje pasirodžiusią informaciją, kad turėjo susitikimą su D. Gudeliu ir pokalbį apie VTB Vieningąją lygą.

G. Žiemelis, kuriam priklauso aviacijos verslo grupė „Avia Solutions Group“, pastaruoju metu buvo įvardijamas kaip potencialus „Ryto“ klubo pirkėjas.

Neatmetama, kad Vilniuje apskritai gali atsirasti naujas krepšinio klubas su G. Žiemelio užnugariu.

Trečiadienį su „Ryto“ vadovais susitiko „B Tribūna“, kuri pasiteiravo, kokie iš tikrųjų yra G. Žiemelio ketinimai.

„Kažkokios Žiemelio kalbos dėl Ryto yra egzistavusios, bet, anot vadovų, tas žmogus turi konkretų norą, jog klubas žaistų VTB, o tai klubui nėra priimtina, – rašoma „B Tribūnos“ feisbuko paskyroje. – Apskritai, suprantamas „Ryto“ fanų (ir B Tribūnos) noras, jog klubo biudžetas augtų ir didėtų, bet šiuo metu yra nesuprantamas požiūris į Žiemelį, lyg jis būtų mesijas. Tokiom išvadom dar anksti. Tuo pačiu apie kažkokius persimetimus ant kito mistinio klubo jokiam tikram „Ryto“ fanui mintys kilti neturėtų. Klubas ir spalvos – tai ne tik savininkas, o mes visi ir kažkaip iš šios situacijos išsikapstysime“.

Turime pranešti, jog vakar įvyko B Tribūnos susitikimas su pagrindiniais klubo žmonėmis. Galime pateikti tam tikros...

Posted by B Tribūna on 2021 m. sausio 20 d., trečiadienis

Į tokius „Ryto“ vadovų, o konkrečiai D. Gudelio, pareiškimus feisbuke sureagavo pats G. Žiemelis.

„Nė vieno žodžio viešai nesakiau, su Gudeliu nesu susitikęs ir apie jokias lygas kalbos net negalėjo būti. O šiaip, Gudeli, aš su nevykėliais nebendrauju, laiko gaišimas. Todėl nemeluok ir būk vyras, anksti išėjęs į pensiją, kalbėk apie save“, – rašė G. Žiemelis.

Po įrašu verslininkas pridėjo: „Visus Vilniaus sirgalius laiko įkaitais. Gėda. Ir dar šmeižtą skleidžia. Geriau tegu papasakoja, kodėl taip „greitai išėjo į pensiją“ ir iš kokių pajamų šiuo metu gyvena, ar ima iš „Ryto“ pinigų algos, benzino, konsultacijų pavidalu. Viskas, daugiau nekomentuosiu. Su juo man viskas aišku.“

Nei vieno zodzio viesai nesakiau, su Gudeliu nesu susitikes ir apie jokias lygas kalbos net negalejo buti. O siaip...

Posted by Gediminas Žiemelis on 2021 m. sausio 20 d., trečiadienis