Sportas

2021.01.20 10:03

Iš dugno kylantis buvęs NBA žaidėjas Westas susirado darbą, susitaikė su mama

LRT.lt2021.01.20 10:03

Krepšinio pasaulį šiurpinusi buvusio NBA žaidėjo Delonte Westo istorija pagaliau turi ir pozityvų posūkį. Kaip praneša įvairūs JAV žiniasklaidos kanalai, 37-erių buvęs krepšininkai ne tik sėkmingai gydosi nuo priklausomybių, bet ir pagaliau susirado darbą.

Tik 29 metų NBA palikęs buvęs Dalao „Mavericks“ žaidėjas per karjerą uždirbo kiek daugiau nei 16 mln. JAV dolerių, tačiau praėjusiais metais nufotografuotas prašantis išmaldos gatvėje. Bipoliniu sutrikimu sergantis D. Westas taip pat buvo priklausomas nuo narkotikų.

Tačiau pernai jo ėmėsi „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas, padengęs buvusio krepšininko gydymo išlaidas privačioje reabilitacijos klinikoje „Rebound“ Floridoje.

M. Cubanas padėjo D. Westui atrasti nutrūkusi kontaktą su motina, o dabar pats 37-erių vyras, atrodo, bando kabintis į normalų gyvenimą.

Pranešama, kad reabilitacijos klinikoje nuo priklausomybės narkotikams besigydantis D. Westas šioje klinikoje gavo ir darbą.

Nuotraukose jis užfiksuotas klinikoje jodinėjantis žirgu, plaukiantis kanoja ir žaidžiantis krepšinį.

2004 m. NBA pradėjęs žaisti D. Westas atstovavo „Celtics“, „SuperSonics“, „Cavaliers“ ir „Mavericks“ ekipoms, vėliau žaidė Kinijoje. Karjerą baigė 2015 m. 2007–2010 m. jis „Cavaliers“ gretose žaidė kartu su Žydrūnu Ilgausku.

Per karjerą NBA gynėjas fiksavo 9,7 taško ir 3,6 rezultatyvaus perdavimo vidurkius, buvo žinomas dėl atletiškumo ir galingų dėjimų.