Naujienų srautas

Sportas2016.04.03 20:03

Taekvondo: lietuvių pergalės didžiausiame Baltijos šalių čempionate

BNS 2016.04.03 20:03

Vilniuje vyko 17-as atviras Lietuvos taekvondo čempionatas, į kurį susirinko apie 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Bendroje įskaitoje pirmą komandinę vietą užėmė Šiaulių sporto gimnazijos ir „Atžalyno“ atstovai, antrą – Latvijos (LTKMF) atletai, o trečiojoje pozicijoje liko Klaipėdos „Cunamio“ sportininkai.

Pirmą kartą Lietuvos taekvondo federacija varžybose naudojo „elektroninius šalmus“, kurie bus naudojami ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Visi varžybų dalyviai labai teigiamai įvertino šią naujovę, nes „elektroniniai šalmai“ leidžia objektyviai įvertinti vieno ar kito sportininko pranašumą.

„Šis čempionatas buvo geras Lietuvos rinktinės narių pajėgumo patikrinimas prieš Europos čempionatą vyksiantį gegužės mėnesį Šveicarijoje. Mūsų rinktinės nariai, kurie po mėnesio atstovaus Lietuvai Senojo žemyno pirmenybėse užtikrintai laimėjo visas kovas ir tapo šalies čempionais“, – džiaugiasi Lietuvos rinktinės vyriausias treneris ir Lietuvos taekvondo federacijos generalinis sekretorius Žymantas Bražiūnas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi