Sportas

2021.01.15 22:11

Rusijoje be pergalių likęs Schilleris – apie prastą progų realizaciją ir „Zenit“ fiziškumą

LRT.lt2021.01.15 22:11

Kauno „Žalgiris“ iš Rusijos grįžta tuščiomis rankomis. Trečiadienį Maskvoje, o penktadienį Sankt Peterburge viešėję žalgiriečiai abu kartus svečių arenas paliko nuleistomis galvomis.

Penktadienį vakare į kovą su „Zenit“ klubu stojęs „Žalgiris“ antrą kartą šiame sezone pripažino varžovų pranašumą – 65:77.

Puolime idėjų pritrūkę kauniečiai viltis pakovoti dėl pergalės prarado ketvirtajame kėlinyje, kai „Zenit“ pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą.

Iki apsilankymo Rusijoje šešių pergalių seriją fiksavęs „Žalgiris“ patyrė du pralaimėjimus iš eilės ir kitą savaitę turės viską pradėti nuo pradžių.

Po rungtynių kalbėjęs kauniečių vairininkas Martinas Schilleris pripažino, kad jo komanda dvikovoje su „Zenit“ klydo puolime.

„Tai buvo kovingos rungtynės. Pirmiausia, sveikinu Pascualį ir „Zenit“ su pergale. Man ši komanda palieka gerą įspūdį, taktiškai gerai parengta, puikiai ginasi ir moka žaisti puolime“, – spaudos konferencijoje sakė M. Schilleris.

„Rungtynės buvo fiziškos, bet mums tai patiko, mes to ir norėjome. Mums šiek tiek nesisekė, turėjome gerų progų, bet nepataikėme. Prametėme 4 ar 5 metimus iš po krepšio, kas mums sudavė skaudį smūgį. Šių taškų mums labai pritrūko galutiniame rezultate.

Varžovai metė 26 baudos metimus, kas yra tikrai per daug. Kitas dalykas, jų atkovoti kamuoliai. Jie puolime atkovojo 10, kas nėra tragiška, bet jie sumetė 17 taškų antrais šansais, o tai turėjo didelės įtakos. Turime judėti toliau“, – tęsė strategas.

Neblogai į rungtynes Sankt Peterburge įsiliejo Rokas Jokubaitis. Kalbėdamas apie jaunąjį įžaidėją, M. Schilleris pabrėžė žaidėjo darbštumą.

„Rokas rungtyniauja daug, nes mums padeda, todėl amžius čia neturi jokios reikšmės. Jis yra labai talentingas žaidėjas, daug dirba ir supranta, kad yra daug dalykų, ties kuriais reikia padirbėti – gynyboje ir puolime. Vieną dieną jis bus labai geras žaidėjas“, – pridūrė M. Schilleris.

„Žalgiris“ į pergalių kelią sieks sugrįžti pirmadienį, kai Karaliaus Mindaugo taurės turnyre susigrums su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.