2021.01.15 21:11

Eurolygos lyderių dvikovoje – Jasikevičiaus auklėtinių pergalė

LRT.lt2021.01.15 21:11

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (14-6) antrą kartą šiame sezone parklupdė Maskvos CSKA (15-5) krepšininkus.

Pavyzdingai gynyboje ir aštriai puolime žaidusi „Barcelona“ 88:75 (20:25, 22:16, 22:15, 24:19) įrodė savo pranašumą prieš toliau lyderio pozicijoje išliekantį Rusijos klubą.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pirmoje šio sezono dvikovoje savo aikštėje CSKA įveikė 76:66.

„Barcelona“ dvikovoje Maskvoje pranašumą įgijo tik antroje rungtynių dalyje. Po pirmųjų dviejų kėlinių komandos žaidė taškas į tašką (41:42).

Į priekį pavyko pabėgti prasidėjus trečiajam kėliniui, kai katalonai toliau rodė puikią gynybą ir pirmavo 64:56. Ketvirtajame kėlinyje „Barca“ taip pat įrodė savo pranašumą ir šventė itin svarbią pergalę kovoje dėl pirmos pozicijos turnyrinėje lentelėje.

Svečius iš Barselonos į priekį vedė Cory Higginsas, įsirašęs 25 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 28 naudingumo balus.

CSKA gretose rezultatyviausias su 18 taškų buvo Mike`as Jamesas.

CSKA: Mike`as Jamesas 18, Nikola Milutinovas 15 (6 atk. kam.), Darrunas Hilliardas ir Tornike Shengelia (7 atk. kam.) po 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas 25 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Alejandro Abrinesas 19, Nickas Calathesas 13 (6 atk. kam., 7 rez. perd.).