Sportas

2013.03.08 12:55

Eurolyga pradėjo tyrimą dėl incidento Kaune

15min.lt 2013.03.08 12:55

Penktadienio rytą Eurolyga išplatino pranešimą, kuriame skelbia, kad jau pradėjo tyrimą dėl Rudy Fernandezo užpuolimo Kaune.

Penktadienio rytą Eurolyga išplatino pranešimą, kuriame skelbia, kad jau pradėjo tyrimą dėl Rudy Fernandezo užpuolimo Kaune.

„Eurolyga pradėjo tyrimą dėl ketvirtadienio vakarą po rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Real“ ekipų įvykusio Rudy Fernandezo užpuolimo Kaune. Madrido „Real“ pranešė apie šį užpuolimą ir rengia visus reikalingus dokumentus pranešti apie gerbėjų agresiją. Incidentas įvyko, kai Madrido „Real“ krepšininkai ėjo link autobuso po rungtynių.

Eurolygos atstovai kreipėsi į „Žalgirį“ prašydami pateikti ataskaitą apie incidentą, įskaitant paaiškinimą dėl saugumo užtikrinimo. Abiejų komandų ataskaitos bei Kauno policijos informacija bus nukreipta Eurolygos krepšinio valdybos teisėjams, kurie turi nedelsdami išnagrinėti šį įvykį. Eurolyga nepripažįsta smurto aikštelėje ar už jos ribų, kuris teršia  daugumo garbingų žaidėjų ir gerbėjų vardą“, – teigiama Eurolygos pranešime.

Eurolygos taisyklėse parašyta, kad klubui gresia rimtos sankcijos, jeigu jo gerbėjai parodo agresiją arba bent bando sužaloti priešingos komandos žaidėją.

Taip pat yra nurodyta bauda, kurios saugumo neužtikrinęs klubas gali sulaukti. Baudos dydis svyruoja nuo 10 tūkst. iki 100 tūkst. eurų (345 tūkst. litų).

Taip pat gali būti uždraustas arenos lankomumas nuo vienerių iki ketverių metų. Klubas netgi gali būti diskvalifikuotas ir pašalintas iš Eurolygos turnyro.

Broliai Maciai yra sulaikyti ir uždaryti į Centro policijos komisariato areštinę, per incidentą jie buvo neblaivūs. Iki vidurnakčio areštinėje buvo ir kartu su „Real“ atvykęs apsaugos darbuotojas, kuris davė parodymus.