2021.01.15 07:37

Dar vienas galingas Sabonio pasirodymas gimtajame mieste pažymėtas „Pacers“ pergale

LRT.lt2021.01.15 07:37

Indianos „Pacers“ (8-4) ekipa NBA reguliariajame sezone iškovojo antrąją iš eilės pergalę, kai išvykoje 111:87 (26:26, 33:10, 25:35, 27:16) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ (7-5) ekipą. Domantas Sabonis savo komandai surinko eilinį dvigubą dublį.

„Pacers“ ekipa šiose rungtynėse vertėsi tiek be išmainyto savo krepšininko Victoro Oladipo, tiek be už jį gauto Cariso LaVerto, kuris dar nespėjo prisijungti prie savo naujos komandos.

Antrajame ketvirtyje „Pacers“ tiesiog dominavo aikštėje, laimėjo šį kėlinį 33:10 ir ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 59:36.

Tiesa, „Blazers“ bandė bepasiduoti ir trečiajame ketvirtyje jau buvo geresnė komanda, sumažinusi skirtumą iki 84:71. Ketvirtasis kėlinys priklausė Domantui Sabonui. Lietuvis galingu žaidimu baudos aikštelėje rinko taškus ir neleido varžovams nė pagalvoti apie kokį tai šturmą ir rezultato mažinimą.

Portlande gimęs Domantas vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 13 taškų ir likus žaisti 2 su puse minutės ramiai sėdo ant suolo. Malcolmas Brogdonas prieš keitimą dar įsmeigė tritaškį ir „Pacers“ pirmavo jau 106:82.

D. Sabonis iš viso žaidė 38 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (10/16 dvit., 0/2 trit.3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių (5 puolime), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

15 atkovotų kamuolių – antras geriausias Domo rezultatas šiame sezone. Tiesa, lietuvis jau penktose iš eilės rungtynėse nepataiko tritaškio. Sezoną pradėjęs su 9 pataikytais tritaškiais iš 17-os per 7 mačus dabar D. Sabonis jau yra prametęs pastaruosius 9 tolimus metimus.

„Trail Blazers“: D. Lillardas ir C. McCollumas po 22, C. Anthony 10, D. Jonesas 9.

„Pacers“: M. Brogdonas (5 atk. kam., 7 rez. perd.) 25, D. Sabonis (15 atk. kam.) 23, D. McDermottas 16, M. Turneris (10 atk. kam.) 11.