2021.01.14 08:23

Prancūzijoje – pirmasis PSG sezono trofėjus

LRT.lt2021.01.14 08:23

Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai iškovojo pirmąjį sezono trofėjų. Prancūzijos Supertaurės rungtynėse PSG po atkaklios kovos Lenso miesto stadione 2:1 įveikė „Marseille“.

PSG ekipa šį trofėjų laimėjo jau aštuntąjį sezoną iš eilės – tai ilgiausia tokia serija.

Mauro Icardi išvedė PSG ekipą į priekį 39-ąją minutę, o Neymaro 11 metrų baudinys 85-ąją minutę galutinai nulėmė mačo nugalėtoją.

Dmitri Payetas paskutinę rungtynių minutę dar sušvelnino rezultatą, bet Marselio ekipa mačo eigos nebepakeitė.

„Marseille“ tai buvo pirmasis finalas nuo 2011 m., kai komandai pavyko laimėti šią taurę.

Tai buvo ir pirmasis trofėjus naujajam PSG treneriui Mauricio Pochettino.

Italijos taurė

Italijoje trečiadienį sužaistos ketverios rungtynės Italijos taurės aštuntfinalyje.

„Nepoli“ ekipa vienintelė, trečiadienį laimėjusi per pagrindinį rungtynių laiką. Neapoliečiai namuose 3:2 palaužė „Empoli“ vienuolikę.

Pergalingu tapo A. Pretagna įvartis 77-ąją mačo minutę.

Milano „Inter“ futbolininkams svečiuose prireikė pratęsimo ir įspūdingos dramos, kad 2:1 įveiktų Florencijos „Fiorentina“.

Pergalingą įvartį pačioje pratęsimo pabaigoje pelnė puolėjas Romelu Lukaku.

Pergalę tik po pratęsimo namuose iškovojo ir Turino „Juventus“, 3:2 palaužusi „Genoa“ futbolininkus.

Šiame mače pergalingu tapo tunisiečio saugo Hamza Rafia įvartis 105 min.

„Milan“ futbolininkai savo rungtynes prieš „Torino“ laimėjo tik po 11 metrų baudinių serijos, kai pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas buvo sužaistas be įvarčių.

„Milan“ futbolininkai įmušė visus penkis baudinius, o „Torino“ gretose Tomaso Rincono ketvirtasis smūgis buvo atremtas.