2021.01.14 00:49

Vokietijoje – sensacingas „Bayern“ pasitraukimas iš taurės varžybų, Ispanijoje „Barca“ žengė į Supertaurės finalą

LRT.lt2021.01.14 00:49

Trečiadienio vakarą sensacingas rezultatas užfiksuotas Vokietijos taurėje. Jau antrajame rate pasirodymą baigė praėjusio sezono nugalėtojas Miuncheno „Bayern“ klubas.

Bavarai po 11 metrų baudinių serijos nusileido „Holstein Kiel“ komandai, kuri rungtyniauja antrame pagal pajėgumą šalies futbolo divizione.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatui esant 2:2. „Holstein Kiel“ išlyginamąjį įvartį, kuris komandos išvedė į pratęsimą, įmušė 95-ąją minutę.

11 metrų baudinių serijoje „Bayern“ atliko penkis sėkmingus bandymus, varžovai – šešis. Bavarų gretose lemiamą baudinį pramušė Marcas Roca.

Savo ruožtu Ispanijoje startavo Supertaurės kovos. Keturių komandų turnyre pirmieji dėl bilieto į finalą kovojo „Barcelona“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“ futbolininkai.

Ir šioje dvikovoje išaiškinti nugalėtoją prireikė 11 m baudinių serijos.

Pagrindinio laiku metu pirmieji į priekį po Frenkie de Jongo įvarčio įsiveržė katalonai, bet 51-ąją minutę „La Real“ išlygino rezultatą – 1:1.

Pratęsimo metu nė vienai iš komandų neįmušus, nugalėtojas sprendėsi nuo 11 m žymos. Ji tragiškai prasidėjo „Real Sociedad“ komandai, kuri pramušė visus tris pirmus smūgius.

„Barcelona“ nerealizavo pirmojo, bet vėliau du buvo tikslūs. Antoine`as Griezmannas ketvirtuoju šūviu galėjo išplėšti pergalę, bet jo smūgis skriejo virš vartų. Varžovai po trijų nesėkmingų bandymų kitus du smūgius realizavo, bet to nepakako – penktuoju bandymu „Barcą“ į finalą išvedė Riqui Puigas.

„Barcelona“ dėl Supertaurės trofėjaus Malagoje susikaus su Madrido „Real“ arba Bilbao „Athletic“ klubu.