Sportas

2021.01.13 22:16

Pamoką Maskvoje gavęs Grigonis: matome, ko mums trūksta

Walkupo komentaras
LRT.lt2021.01.13 22:16

Kauno „Žalgiris“ dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo nesėkme. Iki tol šešeriose rungtynese tik pergales skynę žalgiriečiai atsitrenkė į Maskvos CSKA gynybos sieną.

„Žalgiris“ pralaimėjo 73:83, tačiau jo po dviejų dienų galės reabilituotis toje pačioje Rusijoje – laukia dvikova su Sankt Peterburgo „Zenit“.

Po rungtynių su CSKA kalbėjęs Marius Grigonis teigė, kad „Žalgiriui“ šiose rungtynėse pritrūko kokybės.

„Matome, ko mums trūksta. CSKA pasiėmė 15 kamuolių. Sunku, kai mus apstumdo. Jie yra geri, galėjome kabintis į rungtynes, bet viena kita klaida. Sakau, kai mažesnes komandos atvažiuoja žaisti prieš CSKA, joms reikia sužaisti tobulai ir to mes šiandien nepadarėme“, – po susitikimo rūbinėje „Žalgiris TV“ sakė M. Grigonis.

– Ar iš jūsų pusės pritrūko fiziškumo, kurį rodė CSKA?

– Turbūt. Lengva pasakyti, kad eitume stumdytis. Šiai dienai taip yra ir reikia pasveikinti. Mes turime žiūrėti į kitas rungtynes, jos bus labai svarbios.

– Rungtynių pradžioje varžovai spurtavo 8:0, bet juos prisivijote. Ko labiausiai pritrūko pirmoje pusėje?

– Vienas kitas metimas ir pradžia būtų kita. Trūko geresnių užtvarų, išpildymo. Jie irgi įmetė porą sunkių metimų, po kurių iškart lengviau žaisti. Vėlgi, reikia žiūrėti vaizdo įrašą, buvo tų klaidų pilna – iš mano, iš komandos pusės. Reikia žiūrėti ir analizuoti.

– Kaip įvertintumėte Thomaso Walkupo žaidimo trečiajame kėlinyje?

– Patinka, kai bet kuris „užagresyvina“. Nesakysiu, kad man nepatinka, jog jis agresyviai žaidžia ir neduoda man kamuolio. Šaunu, kad pas mus vis kažkas kitas iššauna. Tokia yra mūsų stiprybė. Reikia žiūrėti į kitas rungtynes.

– Ką reikėtų padaryti prieš kitas rungtynes?

– Poilsis ir nieko daugiau, galvą susitvarkyti ir judėti toliau.

– Ar nebuvo keista vėl pamatyti pilną areną žiūrovų?

– Smagu, nežinau, kiek čia jų buvo. Tiek, man atrodo, dažnai nebūna, ypač pandemijos metu. Smagu, žiūrėsim, kokie bus rezultatai (koronaviruso), kai prasitestuosim...kiek smagu buvo. Smagiau tikrai žaisti su žiūrovais.

*****

Geriausias sezono rungtynes Eurolygoje sužaidęs Thomasas Walkupas po rungtynių taip pat pažymėjo varžovų fiziškumą.

„Manau, kad mums trūko ritmo tiek puolime, tiek gynyboje. Jie anksti įgijo pranašumą, o tai jiems leido pajausti žaidimą. Sunku įveikti tokią talentingą komandą, suteikiant tiek daug erdvės ir galimybių kovoti dėl kamuolių.

Iš mūsų pusės trūko fiziškumo. Jei būtume buvę fiziškesni, būtume sumažinę jų atkovotų kamuolių skaičių ir rungtynės būtų buvusios atkaklesnės“, – teigė T. Walkupas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt