2021.01.13 21:54

Auklėtinius už kovą pagyręs Schilleris: CSKA susikūrė per daug antrų šansų

LRT.lt2021.01.13 21:54

Kauno „Žalgirio“ klubui išsivežti istorinės pergalės iš Maskvos nepavyko – trečiadienį vakare Rusijos sostinėje kovoję žalgiriečiai 73:83 pralaimėjo turnyrinės lentelės lyderei CSKA.

„Žalgiris“ strigo pirmoje rungtynių dalyje, po pertraukos pagerino žaidimą ir buvo priartėję iki 3 taškų, tačiau CSKA smogė lemiamu metu ir kauniečiai turėjo susitaikyti su pirmąja nesėkme po šešių pergalių iš eilės.

„Žalgiriui“ tai buvo 13-a nesėkmė iš eilės žaidžiant prieš CSKA jų arenoje.

Po rungtynių kalbėjęs vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris pagyrė auklėtinius už tai, kad nenuleido rankų antroje rungtynių dalyje.

„Rungtynių pradžioje turėjome problemų gynyboje, ypač kovojant dėl kamuolių. CSKA yra geriausiai dėl kamuolių kovojanti ekipa, jie susikūrė daug antrų šansų, o mes strigome“, – po susitikimo kalbėjo treneris.

„Džiaugiuosi dėl to, kaip grįžome į rungtynes antroje pusėje. Sumažinome atsilikimą iki 5 taškų, bet tuomet CSKA spurtavo 11:0.

Trečiajame kėlinyje buvome kur kas geresni abejose aikštės pusėse, ypač gynyboje. Susitvarkėme su savo dengiamaisiais, kas yra labai svarbu kovoje su CSKA. Žaidžiant prieš tokį varžovą svarbu nepadaryti daug klaidų“, – pridūrė treneris.

M. Schilleris pagyrė Thomasą Walkupą, kuris trečiajame kėlinyje tapo žalgiriečių lyderiu ir priartino komandą prie CSKA.

„Jo lyderystė yra labai svabi, bet ne tik šį vakarą. Jis yra beveik lietuvis, susitapinęs su šiuo klubu. Jis yra pavyzdys. Jis nuolat rodo pavyzdį, o šiandien spindėjo trečiajame kėlinyje“, – užbaigė specialistas.

„Žalgiris“ reabilituotis bandys penktadienį – jų laukia dar viena dvikova Rusijoje su vietos Sankt Peterburgo „Zenit“.

Pergalė Maskvoje galėjo įeiti į istoriją, tačiau „Žalgiriui“ teko pripažinti CSKA pranašumą