Naujienų srautas

Sportas2013.03.08 12:48

J. Plaza ramina: namie turi ir elektrą, ir šildymą

Kauno „Žalgirio“ treneris Joanas Plaza iš tiesų buvo likęs be interneto ir televizijos, tačiau jo bute nebuvo atjungta elektra, šildymas ar kitos būtinos komunalinės paslaugos. Tai treneris patvirtino tinklalapiui BasketNews.lt.

Kauno „Žalgirio“ treneris Joanas Plaza iš tiesų buvo likęs be interneto ir televizijos, tačiau jo bute nebuvo atjungta elektra, šildymas ar kitos būtinos komunalinės paslaugos. Tai treneris patvirtino tinklalapiui BasketNews.lt.

„Kai buvome Bamberge, žmona pranešė, kad kažkas atjungė televiziją ir internetą. Tai padarė buto savininkas, nieko neatsiklausęs ir niekam nepranešęs. Tačiau jau kitą dieną viskas buvo sutvarkyta“, – pabrėžė treneris.

Ispanų žiniasklaidoje vakar išplatintame tekste skelbiama, kad J. Plaza liko be elektros ir šildymo, tačiau pats ispanas šiuos žodžius kategoriškai paneigė.

„Manęs paklausė, kokia šiuo metu situacija ir atsakiau, kad viskas gerai, bet nežinia, kaip bus ateityje. Mes nežinome, kas bus toliau, gal buto šeimininkui šaus į galvą atjungti ir elektrą. Tačiau dabar viskas gerai“, – tinklalapiui BasketNews.lt sakė J. Plaza.

Treneris patvirtino ispanų žurnalistų skelbiamą informaciją, kad liko be santaupų, kadangi buvo įtikintas visus „Žalgiryje“ uždirbtus pinigus dėti į „Ūkio banką“.

„Man, kaip ir daugeliui kitų, klubas skolingas už tris mėnesius, tačiau tai nėra pagrindinė problema. Klubas manęs prašė, kad dėčiau indėlius į banką, kuris buvo „Žalgirio“ rėmėjas. Šis bankas bankrutavo ir aš likau be visų pinigų, kuriuos buvau uždirbęs nuo savo atvykimo rugpjūčio mėnesį, – ispanų žiniasklaidai sakė J. Plaza. – Dabar sprendžiama, kaip juos sugrąžinti, visus sprendimus priima šalies vyriausybė. Čia vyksta chaosas“.

Treneris sakė dažnai apie situaciją klube kalbantis su žaidėjais ir jaučia turįs pareigą juos išlaikyti kartu iki sezono pabaigos.

„Neslėpsiu, būna minučių, kai jaučiuosi silpnas ir nieko negalįs, tačiau aš esu komandos treneris ir turiu būti jos lyderis. Žaidėjams kartoju, kad turime baigti darbus „Žalgiryje“. Tą patį man kartoja draugai iš Ispanijos – ši situacija mane tik pavers stipresniu žmogumi ir stipresniu treneriu.

Klubas man kiek gali, tiek padeda, pradedant nuo Auksės (laikinoji „Žalgirio“ direktorė Auksė Zakrienė), baigiant Almantu (klubo komunikacijos vadovas Almantas Kiveris). Tikiu, kad viskas bus gerai. Gal tai skamba ir pernelyg idealistiškai ar romantiškai, bet aš toks žmogus.  Daugiau kenčiu po rungtynių, kurias pralaimime, o ne dėl pašalinių dalykų“, – atskleidė strategas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi