Naujienų srautas

Sportas2016.03.24 12:23

D. Saboniu žavisi ir gigantas ESPN: koks tėvas, toks ir sūnus

DELFI.lt 2016.03.24 12:23

Artėjant NCAA turnyro „Sweet 16“ etapui JAV žiniasklaidoje vis daugiau dėmesio sulaukia Gonzagos „Bulldogs“ komandos lyderis Domantas Sabonis. Šį kartą į 19-metį lietuvį dėmesį atkreipė sporto medijos gigantė ESPN kompanija, sukūrusi vaizdo klipą, kuriame į jaunąjį krepšininką pažvelgiama per jo tėčio – Arvydo Sabonio karjeros prizmę.

ESPN reporterė Chantel Jennings savo siužetą apie D. Sabonį pradeda nuo trumpo priminimo apie šlovingą sportininko karjerą turėjusį dabartinio „Bulldogs“ lyderio tėtį – A. Sabonį.

„A. Sabonis buvo svarbi Portlando „Trail Blazers“ komandos dalis, jo pavardė siejama su aukšto lygio krepšiniu, o dabar ne mažiau dėmesio sulaukia ir 19-metis garsaus krepšininko sūnus Domantas, demonstruojantis ne mažesnę aistrą sportui, energiją ir puikią darbo etiką“, – pradedamas ESPN reportažas, kuriame rodomi ir A. Sabonio, ir šiuo metu NCAA lygoje šėlstančio jo sūnaus žaidimo epizodai.

Ch. Jennings paklaustas, ar augdamas suprato, koks garsus ir geras sportininkas buvo jo tėtis, D. Sabonis neslėpė – prireikė laiko, kol tai suvokė.

„Vaikystėje aš supratau, kad jis yra geras krepšininkas, bet iki 10–11 metų nesuvokiau, koks geras jis yra iš tikrųjų – teko tuo pasidomėti. Aš pats dar noriu tobulėti. Turiu daug ką įrodyti aikštėje, nes dar nesu puikus krepšininkas“, – sau įprastinį kuklumą demonstravo lietuvis.

Kaip įprasta, pagyrų savo auklėtiniui negailėjo ir „Bulldogs“ treneris M. Few, pažymėjęs, kad D. Sabonis – pats geriausias kovotojas dėl atšokusių kamuolių, kurį jam yra tekę treniruoti per visą darbo NCAA karjerą.

„Nors Gonzaga niekada nebuvo pasiekusi NCAA Finalo ketverto, o po svarbaus žaidėjo Przemyslawo Karnowski traumos ją apskritai daug kas buvo nurašę, D. Sabonis, kaip ir jo tėtis, yra pasirengęs demonstruoti geriausią savo žaidimą per svarbiausias rungtynes“, – kalba ESPN reporterė.

„Aš atvykau čia tam, kad būčiau komandos dalimi, kad pajusčiau NCAA krepšinį. Kažką rimto pasiekti šitame lygyje būtų įspūdinga ir nepamirštama“, – teigė D. Sabonis.

Emocingas ESPN reportažas apie D. Sabonį:

D. Sabonis NCAA „Kovo beprotybėje“:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi