Sportas

2013.03.08 09:50

Kauno „Žalgirio“ vadovų nuostata: krepšininkai turi susimažinti atlyginimus

DELFI.lt2013.03.08 09:50

Finansinę sausrą pajutęs Kauno „Žalgirio“ klubas derėsis su komandos krepšininkais dėl atlyginimų sumažinimo, be to, prašys atsisakyti pagal kontraktus priklausančių premijų.

Finansinę sausrą pajutęs Kauno „Žalgirio“ klubas derėsis su komandos krepšininkais dėl atlyginimų sumažinimo, be to, prašys atsisakyti pagal kontraktus priklausančių premijų.

LRT laidai „Laba diena, Lietuva“ klubo valdybos narė Angelė Dementavičiūtė teigė, jog žaidėjai nusiteikę geranoriškai, bet termino, iki kurio planuojama padengti įsiskolinimus, ji nenurodė.

Apie keturis mėnesius vėluojančius atlyginimus klubo vadovybė su „Žalgirio“ žaidėjais kalbėjosi trečiadienį.

A. Dementavičiūtės žodžiais, komanda dar kartą pažadėjo neišsiskirstyti nesulaukusi sezono pabaigos, o už pastangas sutelkiant algų negaunančius krepšininkus viena klubo vadovių pirmiausia dėkojo vyriausiajam treneriui Joanui Plazai.

„Treneris yra be galo atsakingas ir solidus žmogus, jis supranta padėtį. Padedami jo tvirtos rankos, laikančios komandą, užbaigsime šį sezoną. Gavau ir iš žaidėjų patikinimą, kad jie žais iki pabaigos“, – sakė A. Dementavičiūtė.

Klubą kontroliuojančios viešosios įstaigos Kauno „Žalgirio“ rėmėjas“ valdybos narė dar sykį patikino, esą verslininkas Vladimiras Romanovas nusišalino nuo „Žalgirio“ klausimų. Todėl klubas, pasak jos, laukia norinčių finansiškai prisidėti rėmėjų, kuriems bus suteikta teisė dalyvauti „Žalgirio“ valdyme.

Taip pat ketinama pavasarį organizuoti paramos koncertą, per kurį surinkti pinigai būtų panaudoti klubo skoloms kamšyti.

Finansinių problemų turi ir „Lietuvos rytas“. Vilniaus ekipos direktorius Martynas Purlys žiniasklaidai ketvirtadienį sakė, kad su žaidėjais atsiskaitoma ne visada laiku: „Pasakysiu aiškiau: algos vėluoja, tačiau ne tiek daug, kad jos turėtų įtakos komandos žaidimui“. 

www.DELFI.lt
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.