2021.01.07 08:40

Messi įvarčiai atvedė „Barcą“ į pergalę Ispanijoje, Pochettino debiutas prie PSG vairo pažymėtas lygiosiomis

LRT.lt2021.01.07 08:40

Trečiadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse buvo sužaistos iš rugsėjo mėnesio atidėtos 2-ojo turo rungtynės.

Naują trenerį suradusi Bilbao „Athletic“ komanda namuose priėmė „Barcelona“ futbolininkus. Puiki rungtynių pradžia baskams taškų neatnešė – svečiai triumfavo 3:2.

3-ąją minutę Inaki Williamsas išvedė „Athletic“ į priekį, tačiau tada savo žodį tarė Pedri ir Lionelio Messi duetas. 14-ąją minutę rezultatą išlygino Pedri, o į priekį katalonus 38-ąją minutę išvedė argentinietis.

62-ąją minutę L. Messi pridėjo dar vieną įvartį. Baskai mačo pabaigoje antrą kartą nuginklavo Marcą-Andre ter Stegeną, tačiau jų situacijos šis įvartis nepakeitė.

„Barcelona“ po pergalės pakilo į trečiąją vietą. Nuo pirmaujančio „Atletico“ juos skiria 7 taškai.

Savo ruožtu Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse debiutavo Mauricio Pochettino, kurio treniruojama Paryžiaus „Saint-Germain“ 18-ojo turo rungtynėse nesugebėjo įveikti „Saint-Etienne“ – 1:1.

19-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, bet PSG po trijų minučių atsakė išlyginamuoju įvarčiu. Pergalingo smūgio paryžiečiai taip ir neatliko.

PSG po 18-os turų lieka antroje vietoje. 3 taškų pranašumą įgijo „Lyon“.