Sportas

2016.03.22 15:44

Dopingo kontrolieriai pasibeldė į R. Meilutytės duris

lrytas.lt 2016.03.22 15:44

19-metė Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė antradienio rytą pasitiko kiek kitaip nei įprastai – duodama dopingo testą Pasaulinei antidopingo agentūrai (WADA).

Olimpinės čempionės treneris Jonas Ruddas pasidalijo nuotrauka, kurioje lietuvė ir dar vienas plaukikas sėdi prie stalo su WADA atstovu ir pildo dokumentus.

„7 val. ryto mes esame čia ir toliau palaikome švarų plaukimą ir WADA taisykles. Kuo daugiau kartų esame tikrinami, tuo švaresnis ir saugesnis mūsų sportas. Tai yra natūralus plaukimo produktas.

Jokių priedų, jokių konservantų. Tiesiog grynas, greitas plaukimas“, – rašė J.Ruddas.

Lrytas.lt primena, kad plaukimo pasaulį neseniai supurtė skandalas – dopingą ir vėl vartojo rusė Julija Jefimova, kuri buvo aršiausia R.Meilutytės varžovė baseine.

Prieš kiek laiko kalbėdamas su „Lietuvos ryto“ žurnalistu Kęstučiu Rimkumi J.Ruddas teigė, kad Rūta – švari sportininkė.

„Rūta – labai skaidri plaukikė. Ji vartoja tik natūralius produktus, kokių galima įsigyti prekybos centruose. Jos vartojami maisto papildai yra labai paprasti.

Ji niekada nevartoja produktų, kurie sukurti laboratorijose. Rūta yra labai sąžininga ir aš ją labai gerbiu už tai“, – sakė jis.