Sportas

2021.01.05 20:24

Darbus su PSG pradedantis Pochettino: spaudimas – didelis, dirbsiu viename didžiausių klubų

LRT.lt2021.01.05 20:24

Darbus su Paryžiaus PSG klubu pradedantis argentinietis Mauricio Pocchettino antradienį bendravo su žiniasklaida pirmoje spaudos konferencijoje.

Kaip skelbia BBC, M. Pochettino buvo pasiteirauta, ar realu PSG gretose išvysti Lionelį Messi bei buvusius specialisto auklėtinius Londono „Tottenham Hotspur“ gretose – Dele Alli ir Christianą Erikseną.

„Jeigu atvirai, apie tai nekalbame. Tai tik gandai, o aš ką tik prisijungiau prie klubo“, – tvirtino 48-erių treneris.

Praėjusią vasarą Argentinos rinktinės lyderis L. Messi buvo siejamas su PSG ekipa po to, kai puolėjas pasiprašė „Barcelona“ klubo būti paleidžiamas. Tiesa, katalonų ekipa nesutiko to padaryti už dyką ir paliko galioti kontrakte su žaidėju esančią 700 milijonų siekiančią išpirką.

Sausio 2-ąją nuojuoju PSG treneriu paskirtas M. Pochettino pakeitė anksčiau komandai vadovavusį Thomą Tuchelį, spėjusį su Prancūzijos ekipa iškovoti Prancūzijos bei Prancūzijos lygos taurių trofėjus.

„Turėsime dar daug laiko ateityje domėtis žaidėjais, tačiau visi pajėgiausi pasaulio futbolinininkai yra laukiami PSG gretose. Dabar mūsų svarbiausias tikslas – rungtynės su „Saint-Etienne“ ekipa, todėl ruošiamės ir dėliojame būsimą strategiją“, – kalbėjo specialistas.

Trenerių rokiruotė prancūzų ekipoje įvyko praėjusiu šventiniu laikotarpiu.

„Kalėdos buvo tikrai geros, nes sulaukiau tokios galimybės, – apie naują karjeros etapą įspūdžiais dalijosi M. Pochettino. – Suprantu, kokio dydžio iššūkis laukia. Spaudimas – didelis, dirbsiu viename iš didžiausių pasaulio klubų.“